Medycyna Estetyczna Warszawa

Doskonałe rozwiązanie dla Twojego pięknego wyglądu.

Zadzwoń: 785 170 871

Zabiegi na twarz

Zabiegi na oczy

Zabiegi na ciało

Zabiegi na włosy

Medycyna estetyczna.

Zabiegi medycyny estetycznej wykonacie w dużych miastach, tam tez popyt nie jest największy. jak również lekarze wykonujący te zabiegi mają największe doświadczenie.

Z zabiegów medycyny estetycznej najczęściej korzystają osoby, którym dobry wygląd pomaga w pracy zawodowej, i nie są to tylko pracownicy mediów, ale także osoby pracujące w organizacji koncertów, spotkań, pokazów mody, prezesi i dyrektorzy dużych firm.

Badania socjologiczne potwierdziły starą prawdę, ze jak cię widzą, tak cię piszą:). Ładny wygląd nie tylko pomaga nam w zdobyciu wymarzonej pracy, ale także wpływa na nasza pensje, podwyżki i uznanie w pracy.

Pracujemy coraz dłużej  i coraz dłużej chcemy wyglądać ładnie i estetycznie, dlatego też medycyna estetyczna kwitnie i nikt nie wróży jej upadku w ciągu następnych dekad.

Eliminacja dokuczliwych kompleksów

Medycyna estetyczna służy do zatrzymania upływu czasu, poprawia nasz wygląd. W wielu przypadkach pozwala ona pozbyć się kompleksów, czy deformacji twarzy, która jest z nami od dawna.

Z wiekiem na twarzy naszych pacjentek pojawiają się nieestetyczne brodawki, pieprzyki, które możemy skutecznie usuwać z pomocą medycyny estetycznej.

Tak samo jest z brzydkimi, szpecącymi bliznami, je także usuwamy bez względu na ich lokalizację. Medycyna estetyczna pozwala nam modelować nasze ciało, ujędrniać je, usuwać nadmiar tkanki tłuszczowej, usuwać nadmiar włosów na ciele za pomocą laserów do depilacji laserowej.

Ginekologia estetyczna pozwala nam na leczenie dysfunkcji narządu rodnego związanego z wiekiem, przywracanie mu dawnej funkcjonalności.

Indywidualne podejście do pacjenta

Każdy zabieg medycyny estetycznej jest poprzedzony konsultacją lekarską, lekarz ocenia stan zdrowia pacjenta, pyta o przyjmowane leki, aktualne choroby.

Tym różnimy się od gabinetów kosmetycznych. Oceniając przeciwwskazania do zabiegów, jesteśmy w stanie uniknąć wielu przykrych powikłań: np. osobom z miastenią nie wolno podać toksyny botulinowej, osoby chorujące na choroby autoimmunologiczne nie powinny mieć podawanego osocza krwi.

Zanim zaproponujemy zabieg rozmawiamy z pacjentem, oceniamy jego potrzeby i oczekiwania. Każdy zabieg jest dobrany do pacjenta, jego rodzaju skóry. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości Pani Doktor oddzwania, przyjmuje na konsultacje pozabiegowe, monitoruje stan zdrowia pacjenta. 

Chcesz zadbać o swoją urodę i sylwetkę?

Umów konsultację

Dlaczego konsultacja przed zabiegiem jest tak ważna?

Konsultacja estetyczna jest niezbędna przed każdym zabiegiem z zakresu medycyny estetycznej. Od niej zależy bezpieczeństwo pacjenta, oraz ostateczny efekt estetyczny zabiegu. Konsultacja z zakresu zabiegów medycyny estetycznej pozwala: ocenić wygląd pacjenta i rzeczywiste defekty urody, porównać oczekiwania pacjenta z rzeczywistością i zaproponować zabiegi, które pomogą nam uzyskać oczekiwany efekt.

Każdy pacjent powinien poinformować lekarza o aktualnych chorobach, przyjmowanych lekach, a także alergiachWiele zabiegów nie może być wykonywanych przy np. chorobach serca, obecności rozrusznika serca, padaczce, oraz chorobach neurologicznych. Wykonanie niektórych zabiegów u tych pacjentów stanowi dla nich zagrożenie zdrowia i życia (o tym często zapominamy).

Zabiegi medycyny estetycznej wymagają odpowiedniego postępowania po zabiegu, o czym opowie lekarz w trakcie konsultacji lekarskiej. Pacjent godząc się na zabieg musi być świadomy możliwych powikłań, krwiaków, ropni, martwicy skóry. Brak komunikacji przed zabiegiem naraża pacjenta na tego typu powikłania. 

Jak umówić się do nas na wizytę?

Napisz lub zadzwoń

Napisz do nas sms lub zadzwoń pod numer +48 785 170 871   

Twoje oczekiwania

Daj nam znać jakie są Twoje problemy i oczekiwania wobec wizyty

Twoja dostępność

Poinformuj w jakie dni i godziny jesteś dostępny/a. Wspólnie ustalimy dogodny termin.

Wizyta

Czekamy na Twoją wizytę!

Umów wizytę, zadzwoń na recepcję:

                tel. 785 170 871

  Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować napisz maila, lub wyślij sms, odpowiem jak najszybciej

         dr.martaskoczylas@gmail.com

MediWell Beauty

ul. Kamionkowska 41/3
03-812 Warszawa, Praga Południe

Rejestracja

+48 785 17 08 71
recepcja@mediwell-beauty.pl

Godziny pracy

pon. – piąt. 10:00 – 19:00
sob. 10:00 – 13:00

MediWell Beauty

ul. Kamionkowska 41/3,            03-812 Warszawa

Kontakt 785 17 08 71