Botoks na czoło, pod oczy, lwia zmarszczka - Warszawa

Wygładzanie zmarszczek, leczenie bruksizmu i  nadpotliwości.

Zadzwoń : 785 170 871

Botoks na czoło, pod oczy, lwia zmarszczka Warszawa

Wygładzanie zmarszczek, leczenie bruksizmu i  nadpotliwości.

Zadzwoń : 785 170 871

Właściwości botoksu

Botoks blokuje przekazywanie impulsów nerwowych do mięśni, powodując ich rozluźnienie, relaksacje np. zmarszczek.

Hamuje wydzielanie potu przez gruczoły potowe, stosowana jest w leczeniu nadpotliwości.

Rysunek cięcia

Botoks stosowany jest do leczenia bólu, leczy bóle głowy, nerwobóle, bóle pleców, leczy migreny.

Znieczulenie

Wykorzystanie botoksu w neurologii do leczenia spastyczności mięśni, przykurczy, tików nerwowych.

Botoks jest również stosowany w okulistyce do leczenia zeza, oczopląsu, zaburzeń ruchomości gałek ocznych, leczeniu podwinięcia powiek.

Może być stosowany do leczenia  zaburzeń przewodu pokarmowego, skurczy dolnej części przełyku.

botoks czoło

Przed

botox czoło

Po

Zdjęcia te pokazują typowe zastosowanie botoksu do wygładzenia zmarszczek czoła. Jest to zabieg, który odmładza kobiety, oraz istotnie poprawia ich samopoczucie.  

W okolicę zmarszczek czoła podajemy od 10-20 jednostek botoksu (w zależności od wysokości czoła, ilości zmarszczek). Efekty zabiegu widocze są po około 10 dniach od podania. Podając botoks w okolicę czoła trzeba być bardzo uważnym i znać anatomię. Zbyt niskie podanie toksyny może spowodować opadnięcie czoła, czego żadna z nas nie chce.

botoks

Przed

botox, botoks

Po

Żyjemy w trudnych, stresujących czasach. Jednym z objawów zwiększonego napięcia jest przerost mięśni żwaczy. Nasi pacjenci, w stresie bardzo mocno zaciskają szczęki, prowadzi do do przerostu mięśni żwaczy, twarz robi się kwadratowa. Na zdjęciu jest to bardzo dobrze uchwycone.

Tak duże żwacze powodują nacisk na zęby równy kilkuset kg, szkliwo zębów często pęka, zęby ulegają starciu. Jedną z metod radzenia sobie w takiej sytuacji jest podanie botoksu  w żwacze. Zabieg powoduje zmniejszenie siły działania mięśnia, a każdy mięsień który nie jest ćwiczony z czasem zanika. Dlatego też na zdjęciu drugim widzicie wyszczuplenie twarzy pacjentki,  dolegliwości ustąpiły.

plastyka powiek

Przed

plastyka powiek

Po

Pacjentka lat 50, była niezadowolona z wyglądu swojej szyi. Przeszkadzały jej widoczne pasma mięśnia szyi, widoczne w trakcie mówienia. Pacjentce podano 20 jednostek botoksu , po 10 jednostek na każde pasmo. Efekt był widoczny po około 10 dniach.

Wygładzenie szyi utrzyma się około 4 miesięcy, następnie trzeba bedzie powtórzyć zabieg. Zwykle pacjentki wykonują 2-3 zabiegi w tracie roku. 

Nasze usługi

Opinie z Google

Bardzo profesjonalna obsługa i przyjemny, nowoczesny gabinet. Zabieg trochę bolał, ale do przeżycia i efekt utrzymuje się długo 😉

Skorzystałam z zabiegu powiększania ust jestem bardzo zadowolona 🙂 Polecam pełen profesjonalizm, a sama Pani bardzo uprzejma 🙂

Bardzo profesjonalna opieka, super doradztwo i efekty po zabiegu.
Polecam !!!

powikłania po kosmetyczkach
Skontaktuj się z nami
Napisz do nas, aby umówić wizytę

Zadzwoń : 785 170 871

Najczęściej zadawane pytania

Czym jest botoks?

Czym jest botoks? Warszawa, Praga Południe, Północ, Grochów, Gocław

Botoks jest to marka toksyny botulinowej typu A. Jest to substancja produkowana przez bakterie Clostridium botulinum i jest używana w zabiegach medycznych do usuwania zmarszczek i leczenia niektórych schorzeń mięśni.

Botoks blokuje sygnały nerwowe przesyłane do mięśni, co powoduje ich czasowy paraliż. Rezultatem takiego zabiegu jest zmniejszona aktywność mięśni, co prowadzi do wygładzenia zmarszczek i fałd.

Botoks na czoło - procedura, cel zabiegu, czas trwania efektu

Botoks na czoło? Jaki jest cel zabiegu? Warszawa Targówek , Anin, Wawer

Botoks na czoło jest stosowany przede wszystkim do likwidowania / wygładzania poziomych zmarszczek na czole, które są wynikiem ruchu mięśni czoła. 

Skutki uboczne wstrzykiwania botoksu występują rzadko, lecz czasem pacjentki odczuwają pewien dyskomfort taki jak: ból w miejscu wstrzyknięcia botoksu, siniaki, opuchlizna, reakcje alergiczne.

Ile czasu trwa procedura wstrzykiwania botoksu na czoło? 

Procedura wstrzykiwania botoksu trwa zwykle około 10-20 minut. Lekarz wstrzykuje botoks w odpowiednie miejsca na czole. Aby maksymalnie zmniejszyć dyskomfort pacjenta, do wykonywania zabiegu używane są bardzo cienkie igły.

Botoks pod oczy, jaki jest cel wstrzykiwania botoksu, ile czasu trwa zabieg, jak długo utrzymuje się efekt?

 Jaki jest cel wstrzykiwania botoksu pod oczy? Warszawa, Praga Południe, Północ, Gocław

Botoks pod oczy jest używany głównie do zmniejszenia lub całkowitego pozbycia się „kurzych łapek”, czyli zmarszczek mimicznych wokół oczu, które pojawiają się w wyniku śmiechu, mrużenia oczu lub starzenia się skóry.

Botoks pod oczy, działa przez blokowanie sygnałów nerwowych do określonych mięśni wokół oczu, co prowadzi do ich czasowego osłabienia lub paraliżu.

W rezultacie skóra staje się gładka, pozbawiona zmarczek, lub zmarszczki są znacznie zredukowane i mniej widoczne.

Ile czasu trwa zabieg wstrzykiwania botoksu pod oczy? Warszawa, Anin, Wawer, Saska Kępa, Grochów

Zabieg trwa zwyke około 10-15 minutut. Do wykonywania zabiegu używane są bardzo cienkie igły, aby zmniejszyć dyskomfort który odczuwają pacjenci podczas zabiegu wstrzykiwania botoksu pod oczy.  Zabieg w Klinice MediWell Beauty wykonywany jest przez lekarza (dr. Marta Skoczylas), który ma odpowiednią wiedzę i potrafi dokładnie określić gdzie wstrzyknąć preparat, aby osiągnąć pożądany przez pacjentów efekt.

Jak długo utrzymuje się efekt po wstrzyknięciu botoksu pod oczy?

Efekt wygładzenia lub całkowitego usunięcia zmarczek pod oczami po wstrzyknięciu botoksu, utrzymuje się około 3-6 miesięcy. Po tym czasie może być konieczne powtórzenie zabiegu.

Botoks lwia zmarszczka, czyli zmarszczka pomiędzy brwiami

Jaki jest cel wstrzykiwana botoksu w lwią zmarszczkę? Warszawa, Praga Południe, Północ, Saska Kępa, Grochów

Wstrzykiwanie botoksu w lwią zmarszczkę ma na celu zminimalizowanie lub wyeliminowanie pionowych zmarszczek między brwiami, które mogą nadawać twarzy surowy lub zmęczony wygląd.

Botoks blokuje sygnały nerwowe prowadzące do mięśni odpowiedzialnych za tworzenie lwiej zmarszczki , czyli zmarszczki pomiędzy brwiami. Wstrzyknięcie botoksu osłabia mięśnie pomiędzy brwiami, dzięku czemu zmarszczki stają się mniej głębokie lub znikają całokowicie.

Botoks na czoło, pod oczy, lwia zmarszczka - cena

 Jakie są ceny wstrzykiwania botoksu w Mediwell Beauty? Warszawa – Praga Południe

Ceny zależą od tego w ile okolic ma być wstrzyknięty botoks. Jeżeli zdecydujesz się na 1 okolicę (np. tylko bokots na czoło) cena takiego zabiegu to 700 zł, 2 okolice to 1150 zł, 3 okolice – 1500 zł. 4 oklice – 1800 zł.

Nie czekaj i umów konsultację!

Przeprowadzę Cię przez cały proces i w pełni przygotuję do zabiegu. Umów konsultację już dziś i razem opracujmy Twój plan leczenia.

Umów konsultację

MediWell Beauty

ul. Kamionkowska 41/3
03-812 Warszawa, Praga Południe

Rejestracja

+48 785 17 08 71
recepcja@mediwell-beauty.pl

Godziny pracy

pon. – piąt. 10:00 – 19:00
sob. 10:00 – 13:00

MediWell Beauty

ul. Kamionkowska 41/3,            03-812 Warszawa

Kontakt 785 17 08 71

U

Przydatne linki