Kwas hialuronowy, Warszawa

Medycyna estetyczna to doskonałe rozwiązanie dla Twojego pięknego wyglądu.

Zadzwoń na recepcję: 785 170 871

7 dni w tygodniu: 08:00 – 20:00

Kwas hialuronowy, wypełnienie tkanek

Medycyna estetyczna nazywana jest medycyna przeciwstarzeniową, przywraca Pacjentkom młodszy wygląd, poprawia samopoczucie. W medycynie estetycznej najczęściej wykorzystujemy kwas hialuronowy, czy to do mezoterapii, a więc nawilżania tkanek, czy do wypełnienia głębszych bruzd twarzy, szyi, czy dekoltu.

Kwas hialuronowy wykorzystywany w medycynie estetycznej jest kwasem naturalnym, identycznym z naszym własnym. W laboratoriach jest on stabilizowany i poddawany sieciowaniu, po to aby dłużej utrzymywał się w tkankach, nie ulegał zbyt szybkiemu rozpadowi.

Na rynku mamy dostępne różne kwasy hialuronowe, różnią się one nie tylko marką, ale przede wszystkim gestościa, strukturą i zawartościa kwasu hialuronowego w ampułce. Część z nich jest nieco rzadsza, bardziej miękka i elastyczna, kwasy te najlepiej sprawdzają się w dynamicznych częściach twarzy, w ustach, w bruzdach marionetek, wszędzie tam gdzie mamy ruch mimiczny mięśni. Gęste kwasy hialuronowy sprawdzają się w policzkach, w brodzie, w częściach twarzy, które się nadmiernie nie ruszają, gdzie potrzebujemy sztywnego stelaża do wymodelowania tkanek

Kwas hialuronowy, przywracanie utraconej objętości

Z wiekiem ubywa w naszej twarzy tkanki tłuszczowej, rysy twarzy wyostrzają się. Aby przywrócić dawne rysy twarzy należy unieść zapadnięte bruzdy i dodać objętości tam gdzie jej ubyło. Do przywrócenia naturalnego wyglądu twarzy wystarczy 1-2 ampułki kwasu hialuronowego. Kwase hialuronowym najczęściej wypełniamy bruzdy nosowo-wargowe, dodajemy nieco objętości do policzków, wypełniamy bruzdy marionetki. Pozwala to na wygładzenie skóry i przywrócenie jej świeżego, naturalnego wyglądu.

Wstrzykiwanie kwasu hialuronowego

Większość zabiegów z wykorzystaniem kwasu hialuronowego wykonujemy igłą. Kwas hialuronowy jest pakowany w ampułko-strzykawki gotowe do użycia (produkt jest więc całkowicie sterylny). Produkt podajemy albo bezpośrednio w zmarszczkę, na granicy skóry i tkanki podskórnej, mozemy go podawać nadokostnowo, pod mięsień (w celu wypełnienia np. policzków), lub też śródskórnie, w przypadku zmarszczek drobnych i delikatnych. O wyborze techniki każdoroazowo decyduje lekarz, dostosowując technikę podania do rodzaju zmarszczki i kwasu hialuronowego.

Zadzwoń : 785 170 871

Plastyka powiek górnych
Skontaktuj się z nami

Napisz do nas, aby umówić wizytę

Zadzwoń : 785 170 871

Nie czekaj i umów konsultację!

Przeprowadzę Cię przez cały proces i w pełni przygotuję do zabiegu. Umów konsultację już dziś i razem opracujmy Twój plan leczenia.

Umów konsultację

MediWell Beauty

ul. Kamionkowska 41/3
03-812 Warszawa, Praga Południe

Rejestracja

+48 785 17 08 71
recepcja@mediwell-beauty.pl

Godziny pracy

pon. – piąt. 10:00 – 19:00
sob. 10:00 – 13:00

MediWell Beauty

ul. Kamionkowska 41/3,            03-812 Warszawa

Kontakt 785 17 08 71