Wypełnienie doliny łez

Poprawa wyglądu okolicy oka, usuwanie cieni pod oczami.

Zabieg wypełnienia doliny łez

Skóra w okolicy oka jest bardzo delikatna, szybko się tez starzeje. Pojawiają się cienie pod oczami, pojawia się też dolina łez, która biegnie od wewnętrznego kącika oka w kierunku policzka. Nadaje to twarzy zmęczony i smutny wygląd. U niektórych dolina łez pojawia sie relatywnie wcześnie, jest to wynik genów, kształtu głowy, u innych jest ona wynikiem starzenia się skóry, zaniku tkanki tłuszczowej w okolicy podoczodołowej. Wypełnienie doliny łez jest skutecznym rozwiązaniem na poprawę wyglądu tej okolicy. Unosi on skórę ku górze, wypełnia zapadnięte miejsca.

Kiedy nie wolno wypełniac doliny łez? Medycyna Estetyczna, Warszawa

Istnieje sporo  chorób, które są przeciwskazaniem do wypełnienie doliny łez. Zaliczamy do nich ciążę, karmienie piersią, choroby zakaźne, infekcje skóry, niektóre choroby autoimmunologiczne, choroby nerek. Ja nie wypełniam doliny łez gdy pacjent ma duże „worki pod oczami”, przepukliny dolnej powieki. Dodanie kwasu hialuronowego spowoduje wtedy jedynie nasilenie obrzęku dolnych powiek. Warto wstrzymać się z wypełnieniem doliny łez w przypadku gdy skóra pod oczami jest sucha i wiotka. Zalecane jest wtedy przeprowadzenie kilku zabiegów mezoterapii igłowej, lub podanie osocza. Ma to na celu pogrubienie i uelastycznienie skóry, inaczej kwas będzie prześwitywał przez cienką skórę i efekt estetyczny będzie słaby.

Jak wygląda zabieg wypełnienie doliny łez? Warszawa, Praga Południe

Zabieg wypelnienia doliny łez jest zabiegiem wymagającym precyzji i dokładności. Rozpoczynamy go od dobrania odpowiedniego preparatu, który dobrze się ułoży w tej okolicy. Następnie lekarz wykonuje znieczulenie nasiekowe, igła, aby znieczulić miejsce wprowadzenia kaniuli. W naszym gabiencie estetycznym, w Warszawie zabieg przeprowadzamy za pomoca kaniuli, aby uniknąć sinaków w okolicy podoczodołowej. Lekarz podaje po około 0,5 ml produktu pod każde oko. Kwas hialuronowy przez kolejne 2 tygodnie układa się i modeluje tą okolicę. Ze względu na liczne naczynia, tętnicę kątową oka, nie wypełnia się doliny łez w 100%, aby nie spowodować ucisku na naczynia w przyśrodkowym kącie oka.

Nieudane wypełnienie doliny łez, powikłania po wypełniaczach. Warszawa, Praga Południe

U niektórych pacjentek wyełnienie doliny łez jest przeprowadzone nieprawidłowo. Widzimy nadmiar kwasu hialurowego pod okiem, grudki, wypukłości. Niekiedy kwas prześwituje na niebiesko. nieudany zabieg może być wynikiem dobrania niewłaściwego preparatu (nie każdy kwas hialuronowy może być zastosowany w dolinę łez), zła technika podania kwasu hialuronowego (jest on podany za płytko), lub podanie za dużej ilości produktu. Jedynym rozwiązanem jest wtedy rozpuszczenie kwasu hialuronowego hialuronidazą, odbudowa skóry za pomocą mezoterapii igłowej lub osocza, i ponowne wypełnienie tej okolicy.

Ile kosztuje wypełnienie doliny łez? Warszawa, Praga Południe

Aktualna cena wypełnienie doliny łez, w MediWell Beauty  podana jest tutaj. Zabieg ten powienien być wykonywany przez doświadczonego lekarza, ze względu na dużą ilość powikłań w trakcie zabiegu. Dr Marta Skoczylas, Medycyna Estetyczna, ul. Kamionkowska 41/3, Warszawa, Praga Południe.

Nie czekaj i umów konsultację!

Przeprowadzę Cię przez cały proces i w pełni przygotuję do zabiegu. Umów konsultację już dziś i razem opracujmy Twój plan leczenia.
Umów konsultację

MediWell Beauty

ul. Kamionkowska 41/3
03-812 Warszawa, Praga Południe

Rejestracja

+48 785 17 08 71
recepcja@mediwell-beauty.pl

Godziny pracy

pon. – piąt. 10:00 – 19:00
sob. 10:00 – 13:00

MediWell Beauty

ul. Kamionkowska 41/3,  03-812 Warszawa

U

Przydatne linki