Powiększanie ust Warszawa (kwasem hialuronowym)

Medycyna estetyczna to doskonałe rozwiązanie dla Twoich ust

Zadzwoń (Warszawa)
785 170 871

Powiększanie ust w Warszawie

Pełne, czerwone usta to symbol młodości, świadczą o atrakcyjności kobiet, nadają im seksapilu. Nie każda z nas jest jednakowo obdarzona rzez naturę pięknymi, symetrycznymi ustami, dlatego też medycyna estetyczna, za pomocą kwasu hialuronowego przywraca ich piękno.

Z wiekiem wokół ust tworzą się drobne zmarszczki, znika tkanka tłuszczowa wokół ust, sprawiając, że usta zapadają się, tracą jędrność, wysychają. W tym przypadku, ponownie kwas hialuronowy przywraca im piękno, właściwe nawilżenie i napięcie.  Zabieg powiększania ust jest przeznaczony dla kobiet w różnym wieku, często wystarczy dokonać delikatnej korekty kształtu ust, aby przywrócić ich naturalne piękno, bez konieczności dodawania objętości. Zapraszamy na konsultację do naszego gabinetu w Warszawie przy ulicy ul. Kamionkowskiej 41/3, telefon:  785 170 871.  

modelowanie ust, nawilżanie ust

Proces gojenia się, po zabiegu powiększania ust

Dzień 1

Nie podobają mi się
moje usta, chcę je zmienić!
Usta pacjentek często wydają się im za małe i za wąskie, to motywuje je do zmiany.

Dzień 2-3

Są strasznie wielkie i spuchnięte!
Usta często puchną i pojawiają się siniaki, proszę się tym nie martwić, objawy te ustępują po 3 dniach.

Dzień 4-5

Zrobiły się nierówne i pojawiły się siniaki…
Asymetria ust wynika z faktu, że siniaki wchłaniają się nierównomiernie, nie należy się tym przejmować.

Dzień 5-7

Zaczynam się przyzwyczajać
do moich nowych ust.

Tydzień 1-2

Kocham moje nowe usta!
Wyglądają świetnie!

Tydzień 3

Gdzie zniknęła ich objętość?
Chyba czas skusić się na więcej!  

Po upływie miesiąca, dwóch wiele Pań zapomina jak wyglądały ich usta pierwotnie, są zadowolone z wyglądu, ale coś pcha je dalej. Na tym etapie należy się zatrzymać z powiększaniem ust na minium na 6-8 miesięcy, inaczej zamiast poprawy urody uzyskamy groteskowy wygląd i za duże usta.

Powiększanie ust - przed i po

plastyka powiek
plastyka powiek
plastyka powiek
plastyka powiek
plastyka powiek
plastyka powiek
plastyka powiek
plastyka powiek
powikłania po kosmetyczkach
Skontaktuj się z nami
Napisz do nas, aby umówić wizytę

Zadzwoń (Warszawa) : 785 170 871

Jak wygląda powiększanie ust kwasem hialuronowym?

Jak będą wyglądać moje usta po powiększeniu kwasem hialuronowym? Warszawa – Gocław, Grochów, Saska Kępa

Powiększanie ust wykonywane jest za pomoca kwasu hialuronowego, tzw. wypełniacza. Usta są przed zabiegiem znieczulane kremem, lub za pomocą znieczulenia dentystycznego. Następnie lekarz wypełnia je za pomocą igły, podając niewielkie ilości kwasu hialuronowego w czerwień wargi górnej i dolnej, lub wykorzystuje kaniule, za pomocą której wypełnia ust. Igła jest bardziej urazowa od kaniuli, zostawia siniaki, kaniula jest bardziej delikatna, ale w moim odczuciu nieco mniej precyzyjna. Technika wypełnienia ust zależy od lekarza.

Ostatnio bardzo modne jest powiększanie ust na płasko, tzw. „russian lips”. W mojej ocenie takie usta nie pasują każdej pacjentce, warto więc, przed zabiegiem porozmawiać z lekarzem o efektach jakie chcecie uzyskać powiększając usta, niz skupiać się na technice podania produktu. 

Co oznacza termin "Russian lips"?

Czy metoda Russian lips jest dla mnie? Warszawa – Praga Południe, Północ, Targówek, Wawer, Anin

Ostatnio bardzo modna jest technika powiększania ust na płasko, tzw.: technika  „Russian lips”.  Metoda ta polega na powiększaniu powierzchni czerwieni ust poprzez podawanie w nie produktu bardzo płytko, metodą wielokrotnych ukłuć. W tej technice nie zwiekszamy objetosci czerwieni wargowej.

W mojej ocenie takie usta nie pasują każdej pacjentce, warto więc, przed zabiegiem porozmawiać z lekarzem o efektach jakie chcecie uzyskać wypełniając usta, niz skupiać się na technice podania produktu. 

Co oznacza termin "Baby Doll"?

Lalkowe usta, usta w których uwypukla się łuk kupidyna, dodaje się objetości środkowej części ust, oraz powiększa i wywija się dolną wargę. Usta te nie wyglądają naturalnie, ale są bardzo spektakularne, przy wieczorowym makijażu wyglądają olśniewająco.

Co oznacza termin "French lips"?

Technika „French lips polega” na powiekszeniu środkowej części warg, nadanie im objętości. Usta są pełne w środkowej części, a jednocześnie niezbyt duże. Dodatkowo technika ta podnosi kąciki ust do góry, nadając im dyskretnego uśmiechu Mona Lizy.

Co oznacza termin "Octopus lips"?

Technika ta polega na stworzeniu falistego konturu ust. Jest to nienaturalne modelowanie ust, twardymi produktami kwasu hialuronowego. Gorna i dolna warga wygladają jak falbanki. Efekt jest nienaturalny, podanie twardych produktów w usta może spowodować martwicę ust, dlatego też technika ta nie znajduje zastosowania w medycynie estetycznej w Polsce.

Jakie są zalecenia po powiększeniu ust kwasie hialuronowym?

Zalecenia lekarskie po zabiegu powiększania ust. Warszawa – Mokotów Górny, Dolny, Centrum, Wola

Usta są bardzo delikatne, dlatego też każdy uraz powoduje ich obrzęk, zaczerwienienie. Dodatkowo, środki znieczulające podawane w trakcie zabiegu mogą nasilać obrzęk tkanek. W takiej sytuacji zalecamy stosowanie kremów pozabiegowych, zleconych przez lekarza, nawilżać i natłuszczać usta. Objawy te ustąpią w ciągu 24 godzin od zabiegu. My nie zalecamy przykładania lodu, nadmierne mrożenie ust może spowodować powstanie grudek kwasu hialuronowego, a tego nie chcemy. Nie zalecamy masażu ust, kwas hialuronowy jest wstrzykniety i ułożony przez lekarza, dlatego nie dotykamy ust, nie masujemy, możemy nałożyć jednie preparaty do ich pielęgnacji.

Kiedy pojawi się efekt powiększenia ust i jak długo się utrzyma?

Jak długo po zabiegu pojawi trzeba czekać na efekt powiększonych ust? Warszawa – Praga Południe, Gocław, Grochów, Wawer, Anin

Efekt powiększenia ust pojawia natychmiast po zakończeniu zabiegu. Jednak po zabiegu usta puchną więc pacjentce jest niekiedy trudno od razu ocenić efekt końcowy. Usta swój ostateczny kształt osiągaja po około 2 tygodniach od zabiegu, gdy zejdzie obrzęk, wchłoną się siniaki, kwas hialuronowy ułoży się i nawodni. Efekt powiększenia ust utrzymuje sie różnie długo, w mojej ocenie zależy to od produktu użytego do wypełnienia ust. Mam pacjentki, które wracają na nawilżenie ust, delikatną poprawę po około 2 latach, ale też są Panie które pojawiają się po roku. Wydaje mi się, że efekt jest uzależniony od podanego produktu, jego sieciowania i jakości wiązań pomiędzy łańcuchami kwasu hialuronowego.

Jakie są przeciwwskazania do powiększania ust?

Kiedy nie podejmujemy się zabiegu powiększania ust? Warszawa – Śródmieście, Mokotów, Wilanów, Ursynów

Ust nie powiększamy jeżeli u pacjentki wystepuje jakakolwiek infekcja skóry, wirusowa, lub bakteryjna. Nie wypełniamy ust, jeżeli u pacjenta występuje opryszczka wargowa. Do powiększania ust nie kwalifikujemy kobiet w ciąży, ani kobiet karmiących piersią. Pacjenci z chorobami autoimmunologicznymi powinni być w stanie remisji, przyjmować na stałe leki. U osób chorujących na nowotwory, przyjmujących radio i chemioterapię nie wstrzykujemy kwasu hialuronowego.

Nieudane powiększenie ust, powikłania po wypełniaczach

Jakie ewentualne powikłania mogą wystąpić po zabiegu powiększania ust? Warszawa – Wola, Bemowo, Ochota, Włochy

Zabiegi medycyny estetycznej to zabiegi inwazyjne, więc musimy pamiętać, że powikłania się zdarzają. W przypadku powiększania ust typowym następstwem pozabiegowym jest obrzęk ust, siniak. Siniak może goić się nawet 14 dni, nalezy być cierpliwym. Jeżeli pojawia się obrzęk ust, drętwienie języka, jest to poważna reakcja alergiczna na podany produkt, lub znieczulenie stosowane do zabiegu, należy wtedy natychmiast udać się do lekarza i przyjąć lek antyalergiczny.

Nieco poważniejszym powikłaniem jest asymetria ust, nieprawidłowe ich wymodelowanie. Niekiedy pacjentki wyczuwają grudki podanego preparatu, przez długi okres po wypełnieniu ust. Jeżeli tak się zdarzyło należy wrócić na kontrolę do lekarza, który podawał produkt, lub też zapraszamy do MediWell Beauty na kontrolę. Najpierw warto produkt przemasować, jeżeli się nie uda rozpuszczamy go hialuronidazą. 

Najpoważniejszym powikłaniem, i najbardziej stresującym dla lekarza i pacjentki jest martwica skóry. Dochodzi do niej, gdy kwas hialuronowy zamknie naczynie krwionośne i spowoduje niedokrwienie tkanek. W takich sytuacjach, należy natychmiast zwrócić się do lekarza i rozpuścić kwas hialuronowy. Jest to sytuacja grożąca zbliznowaceniem tkanek, więc należy jak najszybciej wdrożyć leczenie hialuronidazą, antybiotykami.

Powiększanie ust cena

Jaka jest cena powiększania ust w Warszawie?

Cena zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym zaczyna się od 600 zł, dokladniejsze informacje znajdziesz tutaj. Cena wypełnienia ust, zalezy od rodzaju użytego kwasu hialuronowego, jest ona uzgadniana z pacjentką przed zabiegiem. Kwasy hialuronowe, które sa nieco droższe sa to kwasy dynamiczne, współpracujące z ruchami mimicznymi ust. Zapraszamy na powiększanie ust w naszym gabinecie. Dr Marta Skoczylas, Medycyna Estetyczna, ul. Kamionkowska 41/3, Warszawa, Praga Południe.

Nie czekaj i umów konsultację!

Przeprowadzę Cię przez cały proces i w pełni przygotuję do zabiegu. Umów konsultację już dziś i razem opracujmy Twój plan leczenia.
Umów konsultację

MediWell Beauty

ul. Kamionkowska 41/3
03-812 Warszawa, Praga Południe

Rejestracja

+48 785 17 08 71
recepcja@mediwell-beauty.pl

Godziny pracy

pon. – piąt. 10:00 – 19:00
sob. 10:00 – 13:00

MediWell Beauty

ul. Kamionkowska 41/3,            03-812 Warszawa

Kontakt 785 17 08 71

U

Przydatne linki