Osocze bogatopłytkowe

„Wampirzy lifting”, naturalny zabieg na łysienie.

Osocze bogatopłytkowe, fibryna

Terapia osoczem bogatopłytkowym, uzyskanym z krwi jest bardzo skuteczna w leczeniu nadmiernego wypadania włosów, łysienia androgennego, łysienia plackowatego.

Zawarte w osoczu krwi czynniki wzrostu, komórki macierzyste poprawiają jakość skóry głowy, odżywiają ją, aktywują cebulki włosowe przeprowadzając je ze stanu uśpienia w stan aktywny. Poza leczeniem farmakologicznym, leczenie osoczem bogatopłykowym uważane jest za bardzo skuteczne i efektywne, hamują wypadanie włosów, stymulują ich porost.

Jakie są wskazania do zabiegu osoczem? Wampirzy lifting, łysienie Warszawa

Osocze bogatopłytkowe, fibrynę komórkową stosujemy do leczenia łysienia androgenowego u kobiet i u mężczyzn, do leczenia łysienia plackowatego, łysienia telogenowego, stosujemy go w przypadku nadmiernego wypadania włosów po ciąży, po okresie choroby, w stresie. Wykonujemy wtedy 3 zabiegi co 3 miesiące, wdrażając leczenie farmakologiczne.

Na czym polega ostrzykiwanie głowy osoczem bogatopłytkowym? Medycyna Estetyczna Warszawa

Zabieg ostrzykiwania skóry głowy osoczem bogatopłytkowym jest analogiczny do ostrzykiwania skóry twarzy. Lekarz nabiera do strzykawki osocze, a następnie wstrzykuje je w skórę głowy zostawiają w każdym miejscu wkłucia niewielką ilość preparatu. Zabieg jest niebolesny dla pacjenta, trwa około 10 minut. Po zabiegu zalecamy pacjentomi powstrzymanie się od mycia głowy na około 24 godziny.

Kiedy widać efekty leczenia łysienia osoczem? Warszawa, Medycyna Estetyczna

Łysienie traktowane jest jako choroba przewlekła, włosy rosną powoli. Dlatego też proces jego leczenia jest długi. Jeżeli u pacjenta wdrożymy leczenie farmakologiczne, regularne wcierki, stosowanie osocza bogatpłytkowego powinno dać efekty po około 6 miesiącach. Należy wykonać minimum 3 zabiegi co miesiąc, a następnie zastosować 6 miesięczną przerwę. Innym schematem leczenia jest podawanie osocza co 2 miesiące przez cały rok.

Ile kosztuje zabieg osoczem na włosy? Warszawa, lekarz

Cena zabiegu osoczem, w naszym gabinecie medycyny estetycznej jest podana tutaj.  W MediWell Beauty zabieg wykonuje lekarz, wykorzystując certyfikowane probówki, zarejestrowane do pobrania osocza. MediWell Beauty, ul. Kamionkowska 41/3, Warszawa, Praga Południe.

Nie czekaj i umów konsultację!

Przeprowadzę Cię przez cały proces i w pełni przygotuję do zabiegu. Umów konsultację już dziś i razem opracujmy Twój plan leczenia.

Umów konsultację

MediWell Beauty

ul. Kamionkowska 41/3
03-812 Warszawa, Praga Południe

Rejestracja

+48 785 17 08 71
recepcja@mediwell-beauty.pl

Godziny pracy

pon. – piąt. 10:00 – 19:00
sob. 10:00 – 13:00

MediWell Beauty

ul. Kamionkowska 41/3,  03-812 Warszawa

U

Przydatne linki