Ginekologia Estetyczna

Ginekologia estetyczna jest nową dziedziną medycyny, która poprawia wyglądu okolic intymnych, naprawia uszkodzenia poporodowe, zwiększa doznania seksualne kobiet. Dzięki ginekologii estetycznej kobiety poprawiają swój komfort fizyczny, wracają do aktywności seksualnej. Ginekologia estetyczna ma zastosowanie m.in. w przypadku wysiłkowego nietrzymania moczu po ciążach i porodach, przerostu warg sromowych i skłonności do infekcji miejsc intymnych. Obejmuje zabiegi wykonywane za pomocą lasera, radiofrekfencji mikroigłowej, kwasu hialuronowego. Zapraszamy do gabinetu.

Lista Zabiegów

Lipoliza wzgórka łonowego

Rozpuszcznie tłuszczu z wzgórka łonowego.  Ginekologia Estetyczna, Warszawa

Często obrzmiały, powiększony wzgórek łonowy negatywnie wpływa na nasze samopoczucie, pewności siebie. Wiele kobiet nieakceptuje wyglądu swojego wzgórka łonowego, zbyt dużego i opadającego ku dołowi. Wygląd wzgórka łonowego możemy poprawić albo za pomocą chirurgii plastycznej, liposukcji laserowej, albo wykorzystując metody nie inwazyjne, wstrzykując substancje rozpuszczające tłuszcz.

Rozpuszczanie tłuszczu na wzgórku łonowym jest przeprowadzane w znieczuleniu nasiekowym, pacjent nie odczuwa bólu. Preparat do rozpuszczania tłuszczu (np. Aqualix, Celluform, Alidia) jest mieszany z lignokainą stosowaną do znieczuleń, a nastepnie podawany bezpośrenio w tłuszcz wzgórka łonowego. Po zabiegu wzgórek łonowy ulega obrzmieniu, mogą się pojawić siniaki. Stan taki utrzymuje się kilka dni. Zalecamy stosowanie okładów z lodu przez 1-2  dni. Zabieg wymaga powtórzenia, zwykle wykonywana jest seria 3-4 injekcji co 2-3 tygodnie.

Unoszenie wzgórka łonowego, nici liftingujące wzgórek łonowy. Warszawa, Praga Południe

Modelowanie wzgórka łonowego to zabieg skomplikowany, poza rozpuszczeniem nadmiaru tłuszczu należy unieść wzgórek łonowy do góry. Uzyskujemy to stosując nici liftingujące Barb 4D. Zwykle zakłada się od 4-6 nici, ten zabieg jest również przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym.  Po założeniu nici pacjent może przez 2 tygodnie odczuwać delikatne kłucie nici, po tym czasie nici się układają, pacjent nie odczuwa już dolegliwości

Ile kosztuje rozpuszczanie tłuszczu na wzgórku łonowym?  Warszawa, MediWell Beauty

Cena zabiegu jest uzależniona od ilości wykorzystanego produktu do rozpuszczania tłuszczu, podana jest w zakładce cennik.

Wypełnienie warg sromowych

Wypełnienie warg sromowych większych. Ginekologia estetyczna, Warszawa, Praga Południe

Proces starzenia się organizmu dotyczy całego ciała, starzeją się także narządy płciowe. Wargi sromowe większe po 45 roku życia tracą swoją sprężystość, stają się wiotkie, ich objętość zmniejsza się. Z ładnie wypełnionych i jędrnych stają mniejsze i  pomarszczone. Ginekologia estetyczna pomaga nam zadbać o okolice intymne proponując wypełnienie warg sromowych kwasem hialuronowym. Dzięki wstrzykniętemu kwasowi hialuronowemu wargi sromowe zwiększają swoją objętość, ponownie odzyskują elastyczność i sprężystość.

Jak się przygotować do wypełnienia warg sromowych większych? Warszawa, MediWell Beauty

Zabieg wypełniania warg sromowych w naszym gabiencie w Warszawie nie wymaga żadnego specjalnego przygotowania, po konsultacji lekarskiej zapraszamy pacjentkę na fotel ginekologiczny, gdzie przeprowadzany jest zabieg. Paniom, które nie są wydepilowane w okolicach intymnych, zalecamy ogolenie włosów przez wizytą.

Jak wygląda zabieg wypełnienia warg sromowch? Warszawa, Praga Południe, MediWell Beauty

Zabieg podania kwasu hialuronowego jest bezbolesny, wypełniacz podawany jest cienka kaniulą, w znieczuleniu miejscowym. W każdą wargę sromową podawane jest 1 ml preparatu, jest to wystarczające do przywrócenia wargom sromowym ich pierwotnego kształtu. Kwas hialuronowy utrzymuje się około roku. Po zabiegu pacjentka może wrócić do swoich codziennych obowiązków, prowadzić auto, chodzić do pracy. Zalecamy wstrzemięźliwość seksualną przez 3-4 dni po zabiegu.

Ile kosztuje wypełnienie warg sromowych w Warszawie? Ginekologia Estetyczna, Warszawa, Praga Południe

Cena zabiegu wypełnienia warg sromowych znajduje się w zakładce cennik, zależy od rodzaju i ilości wykorzystanego produktu. Cena przekazywana jest pacjentowi w trakcie konsultacji lekarskiej.

Laserowe obkurczanie pochwy

Przyczyny zespołu luźnej pochwy.  Ginekologia Estetyczna, Warszawa, Praga Południe

Zespół luźnej pochwy dotyczy głównie kobiet po porodzie, tych które rodziły siłami natury duże, nietypowo ułożone dzieci. Często występuje u kobiet w okresie przedmenopauzalnym, gdy mięśnie pochwy oraz mięśnie dna miednicy rozciągają się. Uczucie zbyt dużego luzu w pochwie, jest szczególnie odczuwalne w trakcie stosunku seksualnego, sprzyja infekcjom intymnym.

Leczenie zespołu luźnej pochwy, zabiegi laserowe w zespole luźnej pochwy. Medycyna Estetyczna,  Warszawa

Do leczenia zespołu luźnej pochwy wykorzystujemy  laser frakcyjny CO2, lub metodę radiofrekfencji mikroigłowej. Obie metody obkurczają, odmładzają pochwę. Wiązka lasera, oraz fale radiowe uszkadzają ściany pochwy na różnej głębokości zmuszając ciało do gojenia się. W trakcie gojenia się, pochwa produkuje dodatkowe fibroblasty, kolagen, elastynę w celu odbudowy tkanek. Po około 3 tygodniach od pierwotnego zabiegu ściany pochwy stająś się bardziej elastyczne, zagęszczają się, pochwa zaczyna się obkurczać .

Jak wygląda laserowe obkurczanie pochwy?  Ginekologia Estetyczna, Warszawa, Praga Południe

Do zabiegu nie trzeba się specjalnie przygotowwywać, ważne jest aby nie umówić się w trakcie krwawienia menstruacyjnego, ani aktywnej infekcji. Przed zabiegiem niezbędne jest całkowite wyleczenie wszystkich infekcji intymnych. Przystępując do zabiegu lekarz delikatnie znieczula pochwę 2% spray-em z lignokainą, tak aby zabieg był bezbolesny dla kobiet.  Po znieczuleniu lekarz wprowadza obłą głowicę lasera, lub końcówkę zabiegową do radiofrekfencji igłowej. Zabieg jest krótki, trwa około 30 minut. Po zabiegu pacjentka może odczuwać delikatny dyskomfort i pieczenie okolicy krocza, które ustępuje po kilku dniach. Zalecamy powstrzymanie się od aktywności seksualnej przez 7 dni po zabiegu. O wyborze metody leczenia decyduje lekarz po zbadaniu pacjentki.

Ile kosztuje laserowe leczenie zespołu luźnej pochwy? Warszawa, MediWell Beauty, Ginekologia Estetyczna

Cena zabiegu znajduje się w zakładce cennik,  po badaniu pacjentki lekarz informuje o ilości zabiegów, które należy wykonać.

Osocze bogatopłytkowe, O-shot

Co znaczy „O-Shot”, do czego jest stosowane osocze bogatopłytkowe? Ginekologia Estetyczna, Warszawa

Nasze ciało ulega procesowi starzenia się, dlatego w ramach medycyny estetycznej, ginekologii estetycznej staramy się zwolnić proces starzenia, przywrócić młodość. Takim eliksirem młodości jest osocze bogatopłytkowe. Podawane w okolice sromu, łechtaczki i pochwy poprawi krążenie krwi w tej okolicy, sprawia że staje się ona bardziej ukrwiona, wrażliwa na pobudzenie seksualne.

Jak poprawić orgazm u kobiet? Poprawa współżycia seksualnego.Medycyna Estetyczna, lekarz, Warszawa

Okres poporodowy, często uszkodzenia poporodowe lub też okres menopauzy to czas kiedy wiele Pań ma zmniejszony apetyt na współżycie seksualne. Wynika to z często wykonywanych nacięć krocza, pęknięć krocza, czy też, jak to ma miejsce w okresie menopauzy zwiotczenia tkanek i ich starzenia się. Osocze bogatopłytkowe, tzw PRP (O-shot) ma wiele własciwości leczniczych. Przede wszystkim w okresie pourazowym przyspiesza gojenie się ran i regenerację tkanek. Jest to ważne dla młodych kobiet, aby szybko wyleczyły urazy poporodowe. U dojrzałych kobiet osocze bogatopłytkowe stymuluje produkcje nowych włókien kolagenowych, zwiększając elastyczność pochwy, urważliwiając łechtaczkę na bodźce dotykowe. W naszym gabinecie w Warszawie, na Pradze Południe jesteśmy do Waszej dyspozycji, jeżeli potrzebujecie wsparcia w tej dziedzinie. Dr Marta Skoczylas. Aby uzyskać stały efekt należy wykonać serię zabiegów 3-4 zabiegi co 3 tygodnie. Dzięki osoczu poprawia się ukrwienie, wrażliwość na dotyk. Panie szybciej osiągają satysfakcję seksualną.

Ile kosztuje zabieg O-shot w Warszawie? MediWell Beauty, Praga Południe

Cena zabiegu O-shot w gabinecie w Warszawie znajduje się w zakładce cennik.

Recepcja: tel: +48 785 17 08 71

recepcja@mediwell-beauty.pl

MediWell Beauty, dr Marta Skoczylas

ul. Kamionkowska 41/3, 03-812 Warszawa