O-Shot (osocze bogatopłytkowe)

Zabiegi, które odpowiadają na potrzeby intymne współczesnych kobiet!

Zadzwoń na recepcję (Warszawa): 785 170 871

7 dni w tygodniu: 08:00 – 20:00

O- shot (osocze bogatopłytkowe), Warszawa

Osocze bogatoplytkowe, nazywane w ginekologii estetycznej O-shot (Orgasmic Shot) ma na celu poprawę ukrwienia i unerwienia miejsc erogennych na ciele kobiety.

Strefy erogenne to obszary na ciele kobiety, które są mocno unerwione i wrażliwe na dotyk. Miejscami takimi jest łechtaczka, wargi sromowe, odbyt, czy brodawki piersiowe. Ich stymulacja powoduje podniecenie seksualne, które można rozpoznać np. po obrzmieniu ciał jamistych w łechtaczce, czy naczyń żylnych w pochwie, okolicy warg sromowych.  Pobudzane stref erogennych prowadzi do orgazmu, a obrzmienie wymienionych okolic porównywane jest do wzwodu u Panów. W czasie stymulacji zakończeń nerwowych w strefach erogennych impulsy nerwowe przekazywane są do narzadów miednicy mniejszej, rdzenia kręgowego, mózgu. Pojawia się podniecenie seksualne, prowadzące do orgazmu.

Niestety w wyniku porodu, lub urazów okoloporodowych, lub w wyniku starzenia się organizmu nasza wrażliwość na dotyk, pobudzenie spada. Kobietom coraz trudniej jest osiągnąć orgazm, przyjemność z seksu. Dlatego też, zabieg O-shot jest tak często wykonywany, i dlatego po angielsku nosi nazwę „Orgasmic Shot”. 

Dla kogo przeznaczony jest zabieg O-Shot?

Zabieg O-shot wykonujemy u pacjentek ze spadkiem libido, nie odczuwających pobudzenia seksualnego, nie mających orgazmu. Problem ten wystepuje często po porodach, lub też w wyniku starzenia się organizmu. Pamiętajcie że zmiany w ciele kobiet zaczynają się na 10 lat przed menopauzą, gdy nadal jesteśmy aktywne seksualnie. O-shot wykonywany jest w przypadku suchości pochwy, dyskomfortu, bólu w tracie stosunków seksualnych.

Na czym polega zabieg O-Shot?

Zabieg O-shot to zabieg wykorzystujący osocze bogatopłytkowe. W pierwszej kolejności od pacjentki pobierana jest krew, z której w wyniku wirowania uzyskujemy osocze bogatopłytkowe. Po uzyskaniu osocze przeprowadzany jest właściwy zabieg. Na fotelu ginekologicznym, po znieczuleniu miejscowym osocze podawane jest w punkt G, często dodatkowo podajemy tkaże osocze w okolicę wejścia do pochwy oraz okolicę łechtaczki. Sam zabieg jest niebolesny dla pacjentki. Po zabiegu pacjentka może wrócić do codziennych obowiązków pracy. Seks mozna uprawiać już po kilku godzinach od zabiegu, jednak pełen efekt dzialania osocza obserwowany jest po około 2 tygodniach.  

Czy efekty zabiegu O-Shot pojawiają sie od razu?

Po zabiegu O-shot pacjentki oczuwają zwiększone podniecenie seksualne, zgłaszają częstość występowania orgazmów łechtaczkowych,  oraz pochwowych. Skóra sromu staje się gładsza i młodsza, zwiększa się nawilżenie wejścia do pochwy. Pacjentki odczuwają poprawę w aspekcie wysiłkowego nietrzymania moczu.

Efektów zabiegu nie widać od razu, O-shot to zabieg dla osób cierpliwych. Osocze bogatopłytkowe powoduje pobudzenie tworzenia nowych włókien kolagenowych, poprawia ukrwienie, pobudza zakończenia nerwowe, ale to wymaga czasu. Efekty zabiegu pacjentki widzą po około 2 tygodniach, poprawia się napięcie tkanek, następuje ich regeneracja. Poprawia się ukrwienie, unerwienie miejsc erogennych. W sytuacji dużej suchości pochwy, czy spadku libido wymagane jest wykonanie 2-3 zabiegów w odstępie miesiąca czasu, aby uzyskać poprawę. 

Zadzwoń : 785 170 871

Cena zabiegu:

O-shot na bliznę po cięciu cesarskim

  650 zł

O-shot na bliznę po nacięciu krocza

  650 zł

O-shot okolica sromu: 1 ampułka

  650 zł

O-shot okolica sromu: 2 ampułki

  750 zł

O-shot uwrażliwienie punktu „G”

1000 zł

Laserowa rewitalizacja warg sromowych + O-shot

1750 zł

Nie czekaj i umów konsultację!

Przeprowadzę Cię przez cały proces i w pełni przygotuję do zabiegu. Umów konsultację już dziś i razem opracujmy Twój plan leczenia.

Umów konsultację

MediWell Beauty

ul. Kamionkowska 41/3
03-812 Warszawa, Praga Południe

Rejestracja

+48 785 17 08 71
recepcja@mediwell-beauty.pl

Godziny pracy

pon. – piąt. 10:00 – 19:00
sob. 10:00 – 13:00

MediWell Beauty

ul. Kamionkowska 41/3,            03-812 Warszawa

Kontakt 785 17 08 71