O-Shot - rewolucyjny zabieg dla kobiet

Zabiegi, które odpowiadają na potrzeby intymne współczesnych kobiet!

Zadzwoń: 785 170 871

Co to jest O- shot, Orgasmic Shot?

Osocze bogatoplytkowe, nazywane w ginekologii estetycznej O-shot (Orgasmic Shot) ma na celu poprawę ukrwienia i unerwienia miejsc erogennych na ciele kobiety. Strefy erogenne to obszary na ciele kobiety, które są mocno unerwione i wrażliwe na dotyk.

Miejscami takimi jest łechtaczka, wargi sromowe, odbyt, czy brodawki piersiowe. Ich stymulacja powoduje podniecenie seksualne, które można rozpoznać np. po obrzmieniu ciał jamistych w łechtaczce, czy naczyń żylnych w pochwie, okolicy warg sromowych. 

Pobudzane stref erogennych prowadzi do orgazmu, a obrzmienie wymienionych okolic porównywane jest do wzwodu u Panów. W czasie stymulacji zakończeń nerwowych w strefach erogennych impulsy nerwowe przekazywane są do narządów miednicy mniejszej, rdzenia kręgowego, mózgu. Pojawia się podniecenie seksualne, prowadzące do orgazmu. Niestety w wyniku porodu, lub urazów okołoporodowych, lub w wyniku starzenia się organizmu nasza wrażliwość na dotyk, pobudzenie spada. Kobietom coraz trudniej jest osiągnąć orgazm, przyjemność z seksu.

Dlatego też, zabieg ginekologii estetycznej O-shot jest tak często wykonywany, i dlatego po angielsku nosi nazwę „Orgasmic Shot”. 

o-shot orgasmic shot

Dla kogo przeznaczony jest zabieg O-Shot (Orgasmic Shot)?

Zabieg O-shot wykonujemy u pacjentek ze spadkiem libido, nie odczuwających pobudzenia seksualnego, nie mających orgazmuProblem ten występuje często po porodach, lub też w wyniku starzenia się organizmu. Pamiętajcie że zmiany w ciele kobiet zaczynają się na 10 lat przed menopauzą, gdy nadal jesteśmy aktywne seksualnie. O-shot wykonywany jest w przypadku suchości pochwy, dyskomfortu, bólu w trakcie stosunku.

Na czym polega zabieg O-Shot - Orgasmic Shot?

Zabieg O-shot to zabieg wykorzystujący osocze bogatopłytkowe. W pierwszej kolejności od pacjentki pobierana jest krew, z której w wyniku wirowania uzyskujemy osocze bogatopłytkowe. Po uzyskaniu osocze przeprowadzany jest właściwy zabieg.

Na fotelu ginekologicznym, po znieczuleniu miejscowym osocze bogatopłytkowe podawane jest w punkt G, często dodatkowo podajemy także osocze w okolicę wejścia do pochwy oraz okolicę łechtaczki.

Zabieg jest niebolesny dla pacjentki. Po zabiegu pacjentka może wrócić do codziennych obowiązków, pracy. Seks można uprawiać już po kilku godzinach od zabiegu, jednak pełen efekt działania osocza jest obserwowany po około 2 tygodniach.  

Czy efekty zabiegu O-Shot pojawiają sie od razu?

Po zabiegu O-shot pacjentki odczuwają zwiększone podniecenie seksualne, zgłaszają częstość występowania orgazmów łechtaczkowych,  oraz pochwowych. Skóra sromu staje się gładsza i młodsza, zwiększa się nawilżenie wejścia do pochwy.

Pacjentki odczuwają poprawę w aspekcie wysiłkowego nietrzymania moczu. Efektów zabiegu nie widać od razu, O-shot to zabieg dla osób cierpliwych. Osocze bogatopłytkowe powoduje pobudzenie tworzenia nowych włókien kolagenowych, poprawia ukrwienie, pobudza zakończenia nerwowe, ale to wymaga czasu.

Efekty zabiegu pacjentki widzą po 2 tygodniach, poprawia się napięcie tkanek, następuje ich regeneracja. Poprawia się ukrwienie, unerwienie miejsc erogennych. W sytuacji dużej suchości pochwy, czy spadku libido wymagane jest wykonanie 2-3 zabiegów w odstępie miesiąca czasu, aby uzyskać poprawę. 

Cena zabiegu:

O-shot na bliznę po cięciu cesarskim

  650 zł

O-shot na bliznę po nacięciu krocza

  650 zł

O-shot uwrażliwienie punktu „G”

1000 zł

Nie czekaj i umów konsultację!

Przeprowadzę Cię przez cały proces i w pełni przygotuję do zabiegu. Umów konsultację już dziś i razem opracujmy Twój plan leczenia.

Umów konsultację

MediWell Beauty

ul. Kamionkowska 41/3
03-812 Warszawa, Praga Południe

Rejestracja

+48 785 17 08 71
recepcja@mediwell-beauty.pl

Godziny pracy

pon. – piąt. 10:00 – 19:00
sob. 10:00 – 13:00

MediWell Beauty

ul. Kamionkowska 41/3,            03-812 Warszawa

Kontakt 785 17 08 71