Dermapen Warszawa

Dermapen, mikronakłuwanie twarzy, delikatna metoda odmładzania skóry!

Zadzwoń: 785 170 871

Na czym polega dermapen?

Mikronakłuwanie skóry twarzy (dermapen) jest zabiegiem polegającym na nakłuciu skóry twarzy penem (przypominającym długopis), zakończonym końcówką 12 małymi igiełkami. Igły pulsacyjne nakłuwają skórę, aby wystymulować naturalny proces gojenia się skóry.

Dodatkowo , w trakcie zabiegu na skórę można zastosować preparaty do mezoterapii igłowej, które w trakcie mikrouszkodzenia skóry dostają się do jej głębszych warstw, i ją odżywiają. W MediWell Beauty, w naszym gabinecie w Warszawie stosujemy mikronakłuwanie do poprawy napięcia skóry, spłycania blizn potrądzikowych, zwężenia porów skóry.

Jednocześnie dermapen wzmaga produkcję własnego kolagenu i elastyny, skóra staje się bardziej elastyczna

dermapen na twarz
dermapen efekty przed i po
dermapen mikronakłuwanie

Jakie są efekty zabiegu Dermapen na twarz?

Zabieg mikronakłuwania skóry jest bardzo popularny wśród naszych pacjentek. Stosujemy go do spłycania zmarszczek skóry, usuwania objawów fotostarzenia sie skóry. Mikronakłuwanie ujędrnia naszą skórę, pomaga pozbyć się przebarwień naskórkowych, ujednolica kolor skóry.

Spłyca blizny potrądzikowe, blizny po oparzeniach. Mikronakłuwanie sprawdza się także przy cerze tłustej, do zmniejszenia łojotoku skóry, oraz do zwężenia poszerzonych porów skóry. Mikronakłuwanie możemy stosować na twarz, szyję, dekolt. Ujędrnia ono dłonie, pomaga pozbyć się przebarwień dłoni.

Jak się przygotować do zabiegu Dermapen?

Zabieg Dermapenem polega na uszkodzeniu ciągłości naskórka, w trakcie zabiegu pojawia się delikatne, kropelkowe krwawienie. Dlatego też prosimy pacjentów o to, aby tydzień przez zabiegiem nie przyjmowali leków przeciwkrzepliwych, ziół fotouczulających,  nie wykonywali peelingów domowych.

Jak wygląda zabieg Dermapen?

Przez zabiegiem skóra jest oczyszczana za pomocą płynu micelarnego, a następnie stosujemy krem znieczulający, aby zmniejszyć odczuwanie bólu w trakcie zabiegu. Po znieczuleniu skóry i jej zdezynfekowaniu rozpoczyna się zabieg mikronakłuwania skóry. Parametry urządzenia są dobierane do problemu pacjenta, wibracje, głębokość nakłuć (maksymalna głębokość nakłuć wynosi 2,5 mm). Skóra jest nakłuwana za pomocą pena, jednocześnie na skórę nakładany jest preparat do mezoterapii igłowej, który dodatkowo symuluje i odmładza skórę.

W trakcie zabiegu pacjent może odczuwać niewielkie pieczenie, szczypanie skóry. Po zakończonym zabiegu lekarz nadkłada krem regenerujący skórę, lub maskę pozabiegową. Możemy go także łączyć z osoczem bogatopłytkowym. Zabieg powtarzamy 3x co 3 tygodnie. zabieg nie wyłącza pacjentki z życia zawodowego, na drugi dzień może iść do pracy.

Dermapen z mezoterapią, a może w połączeniu z peelingiem?

Pierwotnie opracowana formuła mikronakłuwania polegała na nakłuwaniu skóry wibrującymi igłami, i wylewaniu na skórę sterylnego preparatu do mezoterapii, który wsiąkał w skórę, i ją odżywiał. Większość zabiegów tak właśnie jest przeprowadzanych. Niedawno pojawiły sie nowe protokoły zabiegowe, w których najpierw wykonuje się peeling na skórę twarzy, a następnie po jego zmyciu mikronakłuwanie połączone z preparatami będącymi pochodnymi retinolu. Te protokoły są przeznaczone dla cer tłustych, trądzikowych, które wymagają złuszczania, działania przeciwbakteryjnego. Cieszą się one coraz większym powodzeniem.

Jakie są zalety zabiegu Dermpenem?

Mikronakłuwanie to zabieg dla Pań, które nie mogą sobie pozwolić na długą rekonwalescencjęPo zabiegu skóra bardzo szybko wraca do normy, na drugi dzień pacjentki mogą iść do pracy. Igły, powodujące mikronakłuwanie pobudzają skórę, która pod ich wpływem wytwarza nowe włókna kolagenowe, elastynę. Dermpen jest przeznaczony do ujędrniania skór wiotkich, jak i spłycania blizn potrądzikowych.

Jak dbać o skórę po zabiegu Dermapen?

Zabieg mikronakłuwania nie wymaga specjalnej rekonwalescencji ze strony pacjenta, pacjent może na drugi dzień iść do pracy. Należy jednak zachować odpowiednią higienę po zabiegu. Wieczorem, po zabiegu należy umyć skórę płynem micelarnym, a następnie nałożyć krem pozabiegowy, lub krem nawilżający tzw. dermokosmetyk. Rano, przed wyjściem do pracy należy pamiętać o kremie nawilżającym oraz kremie z filtrem UVA, UVB 50+ .

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu Dermapen?

Zabieg Dermapenem jest zabiegiem małoinwazyjnym, jednak w trakcie zabiegu dochodzi do przerwania ciągłości naskórka, dlatego nie polecam wykonywania go samemu w domu. Trudno jest samemu zachować właściwą higienę, i precyzję zabiegu.  Mikronakłuwania nie wykonujemy u kobiet w ciąży, karmiących piersią, osób z infekcja skóry, opryszczką wargową. Zabiegu nie wykonujemy u pacjentów z zaburzeniami gojenia się skóry, tendencją do bliznowców, osób z niewyrównaną cukrzycą, czy z zaburzeniami krzepliwości krwi.

Zadzwoń : 785 170 871

Cennik

Dermapen na twarz

650 zł

Dermapen na twarz, szyja

850 zł

Dermapen twarz, szyja, dekolt

1000 zł

Dermapen: obie dłonie

650 zł

Nie czekaj i umów konsultację!

Przeprowadzę Cię przez cały proces i w pełni przygotuję do zabiegu. Umów konsultację już dziś i razem opracujmy Twój plan leczenia.

Umów konsultację

MediWell Beauty

ul. Kamionkowska 41/3
03-812 Warszawa, Praga Południe

Rejestracja

+48 785 17 08 71
recepcja@mediwell-beauty.pl

Godziny pracy

pon. – piąt. 10:00 – 19:00
sob. 10:00 – 13:00

MediWell Beauty

ul. Kamionkowska 41/3,            03-812 Warszawa

Kontakt 785 17 08 71