Zabieg Plasma

Bezoperacyjny lifting powiek, usuwanie powierzchownych  zmian skórnych.

Bezoperacyjny lifting powiek

Skóra powiek z wiekiem ulega zwiotczeniu i rozciągnięciu. Widać to szczególnie na powiekach górnych, które z czasem robią się coraz cięższe. Jedną z metod radzenia sobie z upływającym czasem jest zastosowanie urządzenia będącego generatorem plazmy, (nazywanym przez nas: Plasma) , które powoduje obkurczenie skóry, w miejscu działania. Plasma powoduje skrócenie włókien kolagenowych, napięcie górnej, dolnej powieki, spłycenie kurzych łapek.

Jest to zabieg przeznaczony dla Pań, które jeszcze nie kwalifikują się do zabiegu plastyki powiek, lub które nie zdecydowały się na chirurgiczną plastykę powiek, a są niezadowolone z wyglądu okolicy oka.

Na czym polega zabieg Plasmą na oczy? Warszawa, Medycyna Estetyczna

Zabieg Plasmą wykonywany jest w MediWell Beauty, w Warszawie przez dr Martę Skoczylas. Skóra przez zabiegiem jest znieczulana kremem znieczulającym. Następnie po oczyszczeniu i zdezynfekowaniu skóry lekarz dotyka punktowo Plasmą powieki. Na skórze widać ciemne punkty, uszkodzonego naskórka, pomiędzy nimi zostawiona jest zdrowa tkanka. Po zabiegu lekarz nakłada gojący krem pozabiegowy.

Tuż po zabiegu powieki zaczynają puchnąć (jest to prawidłowa reakcja na przeprowadzony zabieg). Obrzęk utrzymuje się około 48 godzin. Na skórze widoczne są strupki, które odpadają po 2-3 dniach, skóra goi się samoistnie. Niewielkie zaczerwienienie, odbarwienei skóry ustępuje po około 2 tygodniach.

Jakie są zalecenia po zabiegu Plasmą na oczy? Medycyna Estetyczna, Warszawa

Należy być świadomym, że po zabiegu może wystąpić obrzęk powiek, utrzymuje się od od 24-48 godzin. W pierwszej i drugiej dobie należy nakładać krem gojący, pozabiegowy, aby złagodzić stan zapalny. Następnie warto go zamienić na krem mocno nawilżający powieki. Od 2 doby należy stosować filtr UV50+, aby nie powstały przebarwienia skóry, może być to podkład z filtrem chroniący skórę i maskujący gojące się strupki po zabiegu.

Kiedy widoczne są efekty liftingu powiek Plasmą? Warszawa, Praga Południe

Efekty zabiegu Plasmą, tzw. bezinwazyjnego liftingu powiek widoczne są w pierszym tygodniu po zabiegu. Po wygojeniu się skóry widoczne jest obkurczenie skóry powiek, spłycenie kurzych łapek. W wyniku zabiegu powieki ulegają przebudowie, włókna kolagenowe skracają się.

W przypadki dużej obwisłości powiek zabieg warto powtórzyć np. za 3 miesiące, a następnie wykonywać go raz na rok. Wiele pacjentek potrzebuje czasu, aby dojrzeć do zabiegu chirurgicznej plastyki powiek, Plasma to dobry zabieg na okres przejściowy, gdy jeszcze nie jesteście Panie pewne jakie postępowanie wybrać.

Ile kosztuje Plazma na oczy? Warszawa, Praga Południe

Zabieg bezoperacyjnego liftingu powiek, Plazma na oczy jest zabiegiem do obkurczanie powiek, przywracania ładnego wyglądu oka. Aktualna cena zabiegu, w MediWell Beauty  podana jest w cenniku  tutaj. Medycyna Estetyczna, ul. Kamionkowska 41/3, Warszawa, Praga Południe.

Nie czekaj i umów konsultację!

Przeprowadzę Cię przez cały proces i w pełni przygotuję do zabiegu. Umów konsultację już dziś i razem opracujmy Twój plan leczenia.
Umów konsultację

MediWell Beauty

ul. Kamionkowska 41/3
03-812 Warszawa, Praga Południe

Rejestracja

+48 785 17 08 71
recepcja@mediwell-beauty.pl

Godziny pracy

pon. – piąt. 10:00 – 19:00
sob. 10:00 – 13:00

MediWell Beauty

ul. Kamionkowska 41/3,  03-812 Warszawa

U

Przydatne linki