Mezoterapia igłowa skóry głowy

Mezoterapia igłowa głowy, metoda na zdrowe i piękne włosy

Zadzwoń: 785 170 871

Co to jest mezoterapia igłowa głowy?

Mezoterapia skóry głowy jest zabiegiem, który polega na wstrzykiwaniu witamin, mikroelementów, substancji odżywczych w skórę głowy. Zabieg ten ma odżywić skórę głowy, dostarczyć w okolicę cebulek włosowych substancje potrzebne do produkcji włosa

Z wiekiem tracimy włosy, jest to jeden z objawów starzenia się naszego organizmu. Po 50 roku życia jest to zauważalne przez nasze pacjentki. Warto, raz w roku, zaplanować kilka profilaktycznych zabiegów mezoterapii igłowej głowy w celu wzmocnienia cebulek włosowych, poprawy jakości skóry głowy. Włosy będą wtedy mocniejsze, gęstsze, będą się lepiej prezentować. Poprzez podawanie w skórę głowy nowoczesnych substancji peptydowych i czynników wzrostu możemy zatrzymać wypadanie włosów, poprawiamy ich odżywienie, stymulujemy wzrost utraconych włosów.

mezoterapia iglowa skóry głowy, łysienie
mezoterapia igłowa głowy
mezoterapia igłowa skóry głowy

Jak leczymy wypadanie włosów?

Wypadanie włosów, łysienie dotyczy wielu mężczyzn i kobiet. Wynika ono z uwarunkowań genetcznych, zaburzeń hormonalnych, czy stresu.

W Polsce dostępnych jest wiele metod leczenia łysienia, mniej lub bardziej inwazyjne. Najprostsze to codzienne stosowanie wcierek do włosów, przyjmowanie suplementów diety: witamin i minerałów doustnie.

Lekarze mogą zapisać Wam leki na receptę, które znacznie hamują wypadanie włosów.

W gabinetach estetycznych, tak jak w MediWell Beauty  w Warszawie,  dostępna jest mezoterapia igłowa głowy, zabiegi z osoczem bogatopłytkowym na włosy, fibryną bogatopłytkową. Ostatnią i najbardziej inwazyjną metodą jest przeszczep włosów.

Wskazania do zabiegu mezoterapii igłowej głowy

Głównymi wskazaniami do mezoterapii igłowej głowy jest nadmierne wypadanie włosów. Lekarz najpierw rozpoznaje rodzaj wypadania włosów, a następnie przepisuje właściwą terapię. Mezoterapia igłowa jest skuteczna przy wypadaniu włosów po infekcjach, stresie, przy wypadaniu włosów poz COVID.

Jak wygląda zabieg mezoterapii igłowej skóry głowy?

Zabieg mezoterapii skóry głowy jest zabiegiem polegającym na wstrzyknięciu w skórę głowy substancji odżywczych, kwasu hialuronowego, witamin, mikroelementów.

Ze względu na obecność włosów nie da się posmarować skóry głowy kremem znieczulającym, ale lek znieczulający jest mieszany ze środkiem do mezoterapii, więc zabieg nie jest aż tak bardzo bolesny.

W trakcie jednej sesji podawane jest od 3-5 ml preparatu. Zabiegi mezoterapii skóry głowy wykonujemy w seriach, ich częstotliwość zależy od zastosowanego leczenia farmakologicznego, stosowania wcierek i innych terapii.

Ja proponuję wykonanie 1 zabiegu w miesiącu, ponieważ wypadanie włosów to choroba przewlekła, często pierwsze rezultaty widać dopiero po 6 miesiącach od wdrożenia terapii. 

Ile zabiegów mezoterapii igłowej należy wykonać?

W zależności od stanu klinicznego pacjenta wykonujemy około 4 zabiegów mezoterapii igłowej, w odstępach co 2 tygodnie. Dostarczamy w ten sposób do skóry substancji odżywczych, mikroelementów i minerałów potrzebnych do jej prawidłowego funkcjonowania.

Zadzwoń : 785 170 871

Cennik

HairCare, 3 ml

500 zł

DermaHeal, 3 ml

500 zł

Osocze bogatopłytkowe

650 zł

Dr Cyj, Hair Filler, 1 ml

850 zł

Nucleofil Medium, 2 ml

1000 zł

Nie czekaj i umów konsultację!

Przeprowadzę Cię przez cały proces i w pełni przygotuję do zabiegu. Umów konsultację już dziś i razem opracujmy Twój plan leczenia.

Umów konsultację

MediWell Beauty

ul. Kamionkowska 41/3
03-812 Warszawa, Praga Południe

Rejestracja

+48 785 17 08 71
recepcja@mediwell-beauty.pl

Godziny pracy

pon. – piąt. 10:00 – 19:00
sob. 10:00 – 13:00

MediWell Beauty

ul. Kamionkowska 41/3,            03-812 Warszawa

Kontakt 785 17 08 71