Depilacja laserowa - Warszawa

Nowoczesna metoda na trwałe usunięcie owłosienia z każdej części ciała

Zadzwoń: 785 170 871

Depilacja laserowa - jak przebiega?

Od wielu lat jednym z wyznaczników zadbanej kobiety jest wydepilowane ciało.

Niechciane owłosienie może być usuwane na wiele sposobów, jednym z najskuteczniejszych jest depilacja laserowa.

Lasery uszkadzają cebulki włosowe w sposób trwały, energia przekazywana do cebulki włosowej niszczy ją za pomocą wysokiej energii.

W naszym gabinecie do depilacji laserowej wykorzystujemy laser diodowy i aleksandytowy przeznaczony zarówno do depilacji włosów ciemnych, jak i jasnych, typowych dla polskich blondynek. Zapraszamy na zabiegi.

Depilacja laserowa, Warszawa

Jak przygotować się do zabiegu depilacji laserowej?

Wieczorem, dzień przed zabiegiem należy dokładnie ogolić maszynką okolice poddawaną depilacji, nogi, pachy, okolice bikini.

Nasz laser ,  działa na ogoloną skórę, wystarczy mu jedynie końcówka włosa który znajduje się w skórze.

W dniu zabiegu proszę nie nakładać na skórę żadnych kremów, balsamów do ciała,  aby zabieg był skuteczny skóra musi być czysta,  niczym nie  posmarowana.

W przypadku depilacji skóry twarzy: wąsika, brody, policzków  prosimy o nie nakładanie makijażu, zmycie podkładu.

Jeżeli planujecie depilację okolic pach, nie stosujcie żadnego dezodorantu, antyprespirantu, preparaty te mogą osłabić efekt działania lasera.

Jak działa nasz laser do depilacji laserowej?

Nasz laser to laser, który ma dwie głowice, głowicę diodową do włosów ciemnych i głowicę aleksandrytową do włosów jasnych.

Dzięki obu głowicom laser pozwala nam na skuteczną depilację każdego koloru włosów, od ciemnych po jasne i rude.

W naszym gabinecie depilację wykonuje dr Marta Skoczylas. 

Wiemy, że każda depilacja laserowa niesie ze sobą pewien dyskomfort. Nasz laser wyposażony jest w końcówkę chłodzącą, dzięki której depilacja laserowa nie jest bardzo bolesna.

Zabieg nawet na kilka okolic nie trwa długo, maksymalnie do 45 minut.

Depilacja laserowa twarzy

Nadmiar włosów na twarzy jest problemem występującym u wielu kobiet, z wiekiem ilość włosów na twarzy zwiększa się.

Ciemne włosy na twarzy pojawiają się w wyniku zaburzeń hormonalnych, w zespole policystycznych jajników, czasami także zupełnie bez powodu.

Nasz laser depiluje włosy ciemne i jasne, jedynym rodzajem włosów, który nie podlega depilacji laserowej, są włosy siwe.

Włosy te są pozbawione pigmentu i żaden laser nie jest w stanie ich wydepilować.

Przygotowanie do zabiegu depilacji laserowej opisane zostało w artykule powyżej.

Proszę jedynie o ogolenie twarzy maszynką oraz nie wyrywanie włosów pęsetą na 3 tygodnie przez zabiegiem.

Skóra po zastosowaniu lasera będzie zaczerwieniona, jest to dość normalna reakcja organizmu, rumień zniknie po kilku godzinach.

Nasz gabinet mieści się w Warszawie, rezerwacji można dokonywać zarówno drogą telefoniczną, jak i za pośrednictwem witryny internetowej.

Depilacja laserowa pach

Depilacja laserowa pach jest zabiegiem wykonywanym bardzo często.

Prosimy nasze pacjentki, aby przez zabiegiem depilacji laserowej dokładnie ogoliły pachy i w dniu zabiegu nie stosowały dezodorantu.

Nasz laser widzi cebulkę włosową i włos, który po goleniu został w skórze.

Jest to wystarczające aby skutecznie wykonać zabieg depilacji laserowej pach i trwale uszkodzić cebulkę włosową.

Depilacja laserowa bikini - jak przebiega?

Depilacja laserowa miejsc intymnych już dawno przestała być tematem tabu, Panie coraz chętniej depilują całe bikini: wzgórek łonowy, wargi sromowe i pachwiny. 

Jeżeli nie czujesz się komfortowo z ilością włosów na swoim ciele – taki zabieg pozytywnie wpłynie na Twoje samopoczucie oraz pewność siebie.

Wszystkie usługi znajdujące się w ofercie Gabinetu Medycyny Estetycznej dr. Marty Skoczylas wykonywane są przy pomocy zaawansowanych technologicznie narzędzi, które są gwarancją doskonałych efektów, a także bezpieczeństwa podczas przeprowadzania procedur zabiegowych.

Specjaliści, którzy zajmą się wykonaniem dla Ciebie usługi depilacji laserowej bikini, są profesjonalistami, którzy mają odpowiednią wiedzę oraz kompetencje do wykonania powierzonych im obowiązków.

Istnieje kilka różnych rodzajów depilacji laserowej okolic bikini, w związku z czym zapraszamy Cię do kontaktu z nami w celu ustalenia szczegółów wizyty.

Najważniejsze jest dla nas Twoje zadowolenie, więc zadbamy o to, by doradzić Ci najlepsze rozwiązanie.

Bikini klasyczne: najbardziej klasyczny rodzaj depilacji, depilujemy włosy w pachwinach, tak aby nasze pacjentki swobodnie mogły założyć kostium kąpielowy, pójść na basen.

Bikini francuskie: jest to głębsza forma depilacji: po środku wzgórka łonowego zostawiamy węższy lub szerszy pasek włosów, zgodnie z preferencją pacjentki

Bikini brazylijskie (w USA nazywana depilacją Hollywood): depilacja całkowita, usuwane są wszystkie włosy z wzgórka łonowego, pachwin, warg sromowych zewnętrznych

Depilacja laserowa okolic bikini jest jedną z bardziej skutecznych depilacji. Włosy rosnące w tej okolicy są ciemne i grube. Takie włosy depilują się najlepiej, efekty widać już po drugim zabiegu.

Aby depilacja bikini była w pełni skuteczna i satysfakcjonująca wykonujemy standardowo około 6-8 zabiegów.

Warto pamiętać, że depilacja laserowa uszkadza włosy, z zabiegu na zabieg stają się one coraz cieńsze i delikatniejsze.

W wyniku zmiany struktury włosa, przestają one wrastać w skórę, nie robią się ropne zmiany (które występują po goleniu u prawie każdej pacjentki).

Z naszego doświadczenia depilacja laserowa bikini daje naszym pacjentkom najwięcej satysfakcji.

Depilacja laserowa ud, łydek

Depilacja laserowa łydek jest jednym z najpopularniejszych zabiegów depilacji.

We współczesnym świecie, bez względu na kraj i religię kobiety usuwają włosy na nogach.

Trwała depilacja to depilacja laserowa, laserem diodowym lub aleksandrytowym. Depilacja ta zmienia strukturę włosa i na stałe niszczy cebulki włosowe.

W trakcie depilacji laserowej włosy przestają wrastać, uspokajają się wszystkie stany zapalne, znika zapalenie mieszków włosowych.

Usuwanie owłosienia tradycyjnymi metodami, takimi jak maszynki czy kremy depilacyjne daje krótkotrwałe efekty, każde wyjście na basen czy na plażę wymaga golenia od nowa.

Od niedawna na naszym rynku znajdują się domowe urządzenia do depilacji laserowej, lasery IPL. One dają pewien efekt, jednak nie uszkadzają cebulek włosowych na stałe, włosy po pewnym czasie odrastają, i irytują.

Długotrwały efekt depilacji laserowej daje tylko laser diodowy, czy aleksandrytowy o dużej mocy. Są to profesjonalne urządzenia, o sporych gabarytach z odpowiednim układem chłodzenia.

Efekty zabiegu profesjonalnymi laserami utrzymują się długo ponieważ niszczą one cebulki włosowe na stałe.

Depilacja laserem diodowym, czy aleksandrytowym niszczy cebulki włosowe. Z zabiegu na zabieg, odrastające włosy są coraz cieńsze i bardziej delikatne.

Zmiana struktury włosa eliminuje bardzo przykry objaw wrastania włosów w skórę. Ropnie tworzące się na skórze nóg czy bikini ustępują, ponieważ włos jest bardziej miękki i delikatny i nie drażni skóry tak mocno jak przed depilacją laserową. Jest to bardzo ważne dla wielu pacjentek, wiele Pań boryka się z tym problemem.

Ilość zabiegów depilacji laserowej zależy od koloru włosa, rodzaju skóry pacjenta, jakości włosa.

Niektórym wystarczają tylko 4 zabiegi depilacji, inni pacjenci muszą czasem wykonać 10 powtórzeń zabiegu. Dotyczy to głownie Pań z zaburzeniami hormonalnymi.

Cena zabiegu depilacji laserowej znajduje się w zakładce cennik. Jest ona uzależniona od rodzaju lasera wykorzystywanego do depilacji laserowej. Im bardziej nowoczesny laser, mniejszy ból przy zabiegu tym zabieg jest droższy. 

Depilacja laserowa brzucha i pleców

Depilacja laserowa pleców obejmuje obszar od barków do pasa.

Depilacja laserowa brzucha obejmuje cały brzuch, od klatki piersiowej do linii bikini, oraz linię białą, biegnącą od pępka do wzgórka łonowego.

Włosy na plecach są krępujące zarówno dla Pań, jak i dla Panów. Często depilujemy sportowców, pływaków, tancerzy, którym nadmierne owłosienie przeszkadza w ich pasjach.

Depilacja laserowa pleców pozwala uniknąć podrażnienia przy goleniu pleców, wrastających włosów, trwale niszczy cebulki włosowe.

Dzięki tej metodzie po około 8-10 zabiegach usuwamy 80-90% owłosienia. Im ciemniejsze włosy tym bardziej skuteczne depilacja.

Nadmierne owłosienie męskich pleców może mieć przyczyny genetyczne, ale bywa często efektem ubocznym stosowania sterydów, androgenów.

Kiedyś gęste owłosienie ciała mężczyzny było traktowane jako oznaka jego męskości, ale współczesne kanony męskiej urody nie są tak życzliwe dla „kudłaczy”. Od mężczyzn oczekuje się teraz prawie gładkiej klatki piersiowej i nieowłosionych pleców.

Włosy na brzuchu są równie często usuwane u Pań i u Panów. Współczesne kanony mody, promują gładkie ciało bez zbędnego owłosienia. Nie martwcie się, jeżeli zobaczycie, że po zabiegu laserowym włosy zostają w skórze. Może się wydawać, że kilka dni po zabiegu one nadal rosną. Po około 2 tygodniach włosy te wypadną, skóra będzie gładka.

W naszym gabinecie do depilacji laserowej stosujemy laser Alma Soprano Ice. Wiązka energii generowana przez laser działa na cebulki włosowe powodując ich termiczne uszkodzenie. Uszkodzenie to jest trwałe, jednak pod warunkiem, że włos rosnący z tej cebuli znajduje się w fazie wzrostu tzw. fazie anagenu.

Dlatego też zabieg depilacji laserowej jest powtarzany co 6 tygodni, aby zniszczyć włosy znajdujące się wtedy w odpowiednim stadium wzrostu.

Przeciwskazania do zabiegu depilacji laserowej?

Przygotowanie do zabiegu epilacji laserowej jest proste, należy jednak pamiętać o kilku podstawowych zasadach, których przestrzegamy w naszym gabinecie.

Należy zakończyć leczenie trądziku retinoidami 6 miesięcy przez umówieniem się na depilację laserową. Nie wolno depilować włosów woskiem, depilatorem, kremem  czy pęsetą na miesiąc przed  zabiegiem laserowej depilacji włosów.

Nie powinno się stosować leków fotouczulających (np. tetracyklin) , ziół fotouczulających na 2 tygodnie przez zabiegiem laserowym.

Kremy z retinoidami należy odstawić na tydzień przez zabiegiem.

Jeżeli spełniasz te wszystkie wymagania zapraszam serdecznie na depilację laserową do naszego gabinetu w Warszawie, ul. Kamionkowska 41/3.

Zadzwoń : 785 170 871

Umów wizytę, zadzwoń na recepcję:

                tel. 785 170 871

  Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować napisz maila, lub wyślij sms, odpowiem jak najszybciej

         dr.martaskoczylas@gmail.com

Cena zabiegu:

Wąsik

200 zł

Broda

200 zł

Baki

200 zł

Brodawki sutkowe

200 zł

Policzki

200 zł

Szyja

200 zł

Kark

200 zł

Pachy

200 zł

Ramiona

200 zł

Przedramiona

200 zł

Plecy męskie

400 zł

Bikini podstawowe (pachwiny, wzgórek)

200 zł

Bikini pełne (pachwiny, wzgórek, wargi)

250 zł

Bikini brazylijskie (bikini pełne + szpara pośladkowa)

350 zł

Bikini męskie

350 zł

Szpara pośladkowa

200 zł

Pośladki

250 zł

Całe nogi

700 zł

Uda

400 zł

Kolana, łydki

400 zł

Łydki

350  zł

Stopy

150  zł

Palce u stóp

 50  zł

Nie czekaj i umów konsultację!

Przeprowadzę Cię przez cały proces i w pełni przygotuję do zabiegu. Umów konsultację już dziś i razem opracujmy Twój plan leczenia.

Umów konsultację

MediWell Beauty

ul. Kamionkowska 41/3
03-812 Warszawa, Praga Południe

Rejestracja

+48 785 17 08 71
recepcja@mediwell-beauty.pl

Godziny pracy

pon. – piąt. 10:00 – 19:00
sob. 10:00 – 13:00

MediWell Beauty

ul. Kamionkowska 41/3,            03-812 Warszawa

Kontakt 785 17 08 71