Fale radiowe na twarz

Fale radiowe, nieinwazyjna metoda poprawiająca napięcie skóry!

Zadzwoń : 785 170 871

Fale radiowe na twarz, Warszawa

Radiofrekfencja mikroigłowa to jeden z najbardziej popularnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Zabieg ten działa na skórę poprawiając jej jędrność i napięcie,  spłyca zmarszczki, wyrównuje koloryt skóry.

Radiofrekfencja mikroigłowa łączy w sobie dwa zabiegi, stymulację skóry za pomocą prądu o zmiennej częstotliwości, i mikronakłuwanie igłami, które pobudzają głębsze warstwy skóry. Radiofrekfencja mikroigłowa bardzo dobrze działa na skóry wiotkie, starzejące się. Zbieg ten jest zabiegiem, który może być wykonywany cały rok, jest przeznaczony dla osób z wiotką skórą, które nie mogą sobie pozwolić na długą rekonwalescencje po laserze frakcyjnym. 

 

radiofrekfencja mikroigłowa, laser na skórę
plastyka powiek
plastyka powiek

Jak działaja fale radiowe na twarz?

Radiofrekwencja mikroigłowa to urządzenie medyczne generujące impulsy elektryczne o wysokiej częstotliwości. Prąd przepływa przez ciało pacjenta, stymulując tkanki które spotyka na swojej drodze. Ponieważ głowica przykładana jest to skóry, radiofrekfencja działa więc na skórę napinając ją, stymulując skórę do autonaprawy.

Jakie są wskazania do zabiegu RF?

Twarz jest narażona na fotouszkodzenie słoneczne, pojawiją się na niej drobne zmarszczki, przebarwienia. Objawy starzenia się skóry, jej uszkodzenie to główne wskazania do wykonanie zabiegu radiofrekfencji mikroigłowej. Wiotka skóra twarzy, luźna skóra na linii żuchwy, na szyi bardzo szybko poddaje się terapii, pod wpływem radiofrekfencji mikroigłowej napina się i regeneruje.

Radiofrekfencję mikroigłową stosujemy także na przebarwienia słoneczne, pod wplywem terapii skóra się rozjaśnia. Jest ona skuteczna w przypadku cery tłustej, nie tylko zwęża pory, zmniejsza blizny potrądzikowe, ale także reguluje wytwarzanie sebum,  sprawiając, że skóra się mniej świeci.

Ja osobiście nie polecam zabiegu radiofrekfencji mikroigłowej młodym kobietom, one bardziej potrzebują nawilżenia  mezoterapią igłową, czy osoczem bogatopłytkowym.

Czy zabieg RF - falami radiowymi boli?

Zabieg radiofrekfencji nie jest bolesny dla pacjenta. To co pacjent odczuwa to ciepło, w wyniku przepływu przez skórę prądu, o wysokim natężeniu czujemy ciepło. Jest ono potrzebne do uzyskania efektu estetycznego. Przegrzanie tkanek powoduje skrócenie włókien kolagenowych, wyzwala reakcje naprawcze organizmu. Pacjent nie odczuwa bólu związanego z dotykaniem skóry igłami, znajdującymi się na głowicy RF.  Zabieg RF jest krótki, trwa około 20 minut, po zabiegu twarz jest zaczerwieniona.

Jak wygląda twarz po radiofrekfencji?

Wiele pacjentek myli zabieg radiofrekfencji mikroigłowej z Dermapenem. Po radiofrekfencji mikroigłowej twarz jest jedynie czerwona, jest to wynik działania temperatury na naszą skórę. Na twarzy mogą być widoczne niewielkie stemple, kwadraciki, tam gdzie była przykładana głowica do skóry. Niekiedy na skórze widać ciemne kropeczki, miejsca spalonego naskórka. Twarz nie wygląda źle, na drugi dzień można iść do pracy. Można nałożyć makijaż, ponieważ skóra nie została uszkodzona. Ciemne punkty złuszcza się w ciągu 1-2 dni, możecie Pani przyspieszyć ten proces nakładając na skórę domowy piling chemiczny.

Zabieg falami radiowymi na wiotką skórę

Po około 50 roku życia nasza skóra staje się coraz badziej wiotka, pacjentki narzekają na luźną skórę. Znów na pomoc przychodzi nam radiofrekfencja mikroigłowa, jej działanie polegające na obkurczeniu kolagenu napina skórę i ją ujędrnia. Działanie prądu elektycznego o dużej częstotliwości, wydzielanie ciepła do tkanek powoduje proces obudowy tkanek w mechaniźmie szoku cieplnego. Białka i neuroprzekaźniki wytwarzane w trakcie przegrzania tkanek stymulują je do regeneracji i odbudowy skóry.

RF - fale radiowe na blizny potrądzikowe

Blizny potrądzikowe to problem wielu pacjentów. Źle leczony trądzik w wielu młodzieńczym pozostawia na skórze brzydkie ślady. Jedną z metod radzenia sobie z bliznami potrądzikowymi jest radiofrekfencja mikroigłowa. Zabieg ten powoduje obkurczenie kolagenu i pobudzenie regeneracji skóry. Dzięki temu blizny zmniejszają się, obkurczają i stają się mniej widoczne. Ponieważ radiofrekfencja nie wyłącza pacjentek z życia codziennego zabieg ten jest często stosowany przez moje pacjentki. Wykonujemy zwykle 4 zabiegi co 2-3 tygodnie, w zależności od wyglądu pacjenta i jego potrzeb.

Przeciwskazania do zabiegu falami radiowymi

Przeciwwskazania do zabiegu są typowe jak dla innych terapii, nie przeprowadzamy go w ciąży, okresie karmienia piersią. Nie kwalifikujemy do zabiegu pacjentów z zaburzeniami rytmu serca, z rozrusznikiem serca, z chorobami nowotworowymi. Radiofrekfencja mikroigłowa nie powinna być stosowana w przypadku nieleczonej padaczki, niewyrównanej cukrzycy , odstępujemy od zabiegu zawsze gdy jest wszczepiona pompa insulinowa.

Zadzwoń : 785 170 871

Cennik

Fale radiowe: okolica oczu

300 zł

Fale radiowe: cała twarz

400 zł

Fale radiowe: twarz, szyja

500 zł

Fale radiowe: twarz, szyja, dekolt

600 zł

Fale radiowe: obie dłonie

400 zł

Fale radiowe: wiotkość skóry brzucha

500 zł

Fale radiowe: wiotkość wewętrznej strony ud

500 zł

Fale radiowe: wiotkość pośladków, rozstępy

500 zł

Nie czekaj i umów konsultację!

Przeprowadzę Cię przez cały proces i w pełni przygotuję do zabiegu. Umów konsultację już dziś i razem opracujmy Twój plan leczenia.
Umów konsultację

MediWell Beauty

ul. Kamionkowska 41/3
03-812 Warszawa, Praga Południe

Rejestracja

+48 785 17 08 71
recepcja@mediwell-beauty.pl

Godziny pracy

pon. – piąt. 10:00 – 19:00
sob. 10:00 – 13:00

MediWell Beauty

ul. Kamionkowska 41/3,            03-812 Warszawa

Kontakt 785 17 08 71