Kto i po co wypełnia wargi sromowe?

Wszystkie powoli się starzejemy, nasze ciało wiotczeje, staje się mniej apetyczne. Jednocześnie kobiece dusze są nadal piękne i młode. Wiele Pań, po odejściu męża, czy dorosłych dzieci przeżywa drugą młodość, zakochuje się ponownie. Seks jest wtedy ważny, nadal chcemy być atrakcyjne dla naszych partnerów, czy partnerek.

Wypełnienie warg sromowych kwasem hialuronowym przywraca im objętość, jędrność.

 

Wiotkie wargi sromowe to wargi które utraciły objętość i jędrność. Dzieje się tak w wyniku procesu starzenia się, a także po porodach, operacjach ginekologicznych, czy innych obciążających zabiegach. Możemy odwrócić proces starzenia się sromu wstrzykując w wargi sromowe kwas hialuronowy.

Kwas hialuronowy jest elastyczny i sprężysty. Poprawia wygląd sromu, nadaje wargom sromowym obłości, przywraca ich naturalną wypukłość. Skóra na wargach sromowych ujędrnia się.

Kwas hialuronowy poza poprawą wyglądu warg sromowych spełnia kilka funkcji medycznych. Wypełniając wargi sromowe , nadając im objętości chroni wejście do pochwy, zmniejsza narażenie na infekcje, otarcia, nadkażenia.

Bardzo żałuję, że ze względów „formalnych” nie mogę pokazać Wam zdjęć przed i po zabiegu, niestety Google czasami traktuje to jako zdjęcia pornograficzne:(.

Kwas hialuronowy podajemy w wargi sromowe, ale także ostrzykujemy nim wejście do pochwy, dzięki temu przywracamy nawilżenie tej okolicy, poprawiamy strukturę tkanek, nawilżamy pochwę. Poprawiając wygląd okolicy sromu, przede wszystkim zmieniamy samoocenę pacjentki, jej samopoczucie.

Umawając się na zabieg wypełnienia warg sromowych, warto zaplanować odpowiedni termin, ubrać się w luźne dresy, aby po zabiegu czuć się komfortowo. Sam zabieg podania kwasu hialuronowego jest niebolesny, trwa tyle co badanie ginekologiczne. Wargi sromowe wyglądają lepiej juz po zabiegu. Pacjentki po zabiegu powinny wypijać dużo wody, ponieważ kwas hialuronowy chłonie wodę, zwieksza swoją objętość, efekt jest dużo ładniejszy po kilku dniach od zabiegu.