Wampirzy lifting Warszawa

„Wampirzy lifting”, naturalny zabieg odmładzający, opóźniający proces starzenia skóry!

Zadzwoń: 785 170 871

Co to jest wampirzy lifting?

Terapia osoczem bogatopłytkowym nazywana jest w mediach „wampirzym liftingiem”. Stosowana jest w medycynie od lat, od niedawna wykorzystywana jest odmładzania i regeneracji skóry w gabinetach medycyny estetycznej.

Zabieg osoczem bogatopłytkowym polega na pobraniu od pacjenta krwi, uzyskaniu osocza bogatopłytkowego i podaniu go ponownie pacjentowi. Osocze zawiera komórki, które odpowiadają za regenerację, gojenie naszych tkanek, wstrzyknięte do uszkodzonych tkanek, czy do starzejącej się skóry aktywują mechanizmy odpowiedzialne za regenerację i odbudowują tkanki.  

fibryna twarz

Jakie są wskazania do zabiegu wampirzy lifting?

Osocze bogatopłytkowe, fibryna mają bardzo szerokie zastosowanie kliniczne. Zabiegi te stosujemy zarówno u młodych kobiet, które chcą działać profilaktycznie i opóźnić proces starzenia się skóry, jak i u osób dojrzałych, jako zabieg naprawczy na skórę.

Wskazaniem do podania osocza bogatopłytkowego jest sucha i wiotka skóra, drobne zmarszczki na twarzy, utrata gęstości i elastyczności skóry. Stosujemy je zarówno na skórę twarzy, szyi, dekoltu.

W MediWell Beauty osocze bogatopłytkowe często wykorzystujemy do leczenia rozstępów, ostrzykiwania blizn (świeżych, aby przyspieszyć gojenie, jak i nieco starszych). Osocze stosowane jest również do stymulacji skóry głowy, w łysieniu, a także do gojenia się ran po zabiegach chirurgicznych.

Na czym polega zabieg wampirzego liftingu?

Zabieg rozpoczynamy od pobrania krwi pacjenta. Dr Marta Skoczylas pobiera odpowiednia ilość krwi za pomocą specjalnej igły. Następnie probówki z krwią umieszczane są w specjalnej wirówce i wirowane. W wyniku wirowania krwi uzyskujemy frakcję osocza bogatopłytkowego, które zawiera w sobie płytki krwi oraz czynniki wzrostu (substancje odbudowujące i regenerujące naszą skórę).  Po dodaniu aktywatora otrzymujemy osocze bogatopłytkowe, które może zostać użyte do zabiegu.

Lekarz pobiera uzyskane osocze bogatopłytkowe, a następnie za pomocą cieniutkiej igły wstrzykuje je pacjentowi w skórę twarzy, szyi, dekoltu. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, więc pacjent odczuwa jedynie niewielki dyskomfort.

Wampirzy lifting na włosy, leczenie łysienia

Osocze bogatopłytkowe jest wykorzystywane w medycynie do regeneracji tkanekStosujemy go również do leczenia łysienia. Osocze podawane jest w łysieniu androgenowym, łysieniu plackowatym, w przypadku łysienia telogenowego, po chorobie, czy ciąży. Dzięki zawartym w osoczu bogatopłytkowym i fibrynie płytkowej czynnikom wzrostu komórek dochodzi do stymulacji cebulek włosowych, przejścia ze stanu uśpienia w stan aktywny. Osocze, fibryna podawana jest w skórę głowy tak jak mezoterapia igłowa, lekarz, dr Marta Skoczylas wykonuje serię ukłuć, pozostawiając niewielkie depozyty preparatu pod skórą. Osocze bogatopłytkowe wzmacnia włosy, indukuje porost nowych włosów. W gabinecie medycyny estetycznej MediWell Beauty Warszawa wykonujemy 3 zabiegi co miesiąc, potem sugerujemy 6 miesięcy przerwy. W międzyczasie pacjent powinien stosować wcierki i leczenie farmakologiczne.  

Wampirzy lifting - zabieg na oczy

Osocze bogatopłytkowe jest bardzo skuteczne w regeneracji skóry okolicy oczu. Osocze uruchamia procesy naprawcze skóry, przez co skóra ulega pogrubieniu, zmniejszają się cienie pod oczami, zmarszczki ulegają wygładzeniuZwykle w okolice oczu podajemy jedną ampułkę osocza bogoatpłytkowego, wykonujemy 4 zabiegi co 2 tygodnie. 

Czym różni się fibryna od osocza bogatopłytkowego?

Osocze bogatopłytkowe, jak i fibrynę uzyskujemy w wyniku wirowania krwi. Fibryna różni się od osocza swoją strukturą i konsystencją. Osocze ma formę płynną, łatwą do podania do tkanek, fibryna ma formę żelu, strukturę trójwymiarowej siatki, która podana w tkanki wzmacnia je i podpiera. Na siatce z fibryny osadzają się płytki krwi z czynnikami wzrostuW zależności od problemu pacjenta, np. u starszych pacjentek, które lubią się opalać, możemy w trakcie jednego zabiegu stosować zarówno fibrynę, jak i osocze. Fibrynę podajemy wtedy głębiej, pod duże bruzdy i zmarszczki, osoczem odbudowujemy delikatna skórę powiek, okolicę kurzych łapek. U młodszych pacjentek, u których fotouszkodzenie skóry jest niewielkie możemy stosować tylko osocze bogatopłytkowe, jest to wystarczające do odświeżenia skóry.

W leczeniu łysienia bardzo dobre efekty daje wstrzykiwanie obu produktów, na jednym zabiegu podajemy osocze bogatoplytkowe i fibrynę bogatopłytkową, poprawia to jakość skóry, odżywia cebulki włosowe, czynniki wzrostu powodują stymulację komórek macierzy cebulki włosowej. Zwykle zalecamy wykonanie 3 zabiegów, w odstępie 1 miesiąca.

Kiedy widać efekty po zabiegu wampirzego liftingu?

Wykorzystywane w medycynie estetycznej osocze bogatopłytkowe, fibryna mają na celu regenerację skóry, jej odbudowę. Efekty ich działania pojawiają się po około 3 tygodniach od zabiegu. Czynniki wzrostu (zawarte w płytkach krwi) uruchamiają procesy naprawcze skóry, tworzenie nowych włókien kolagenowych, elastyny, proces ten wymaga czasu. Po około 3 tygodniach pacjentki zauważają, że poprawia się gęstość skóry, sprężystość, poprawia się jej koloryt. Drobne blizny potrądzikowe ulegają spłaszczeniu. Dla osiągnięcia tego efektu należy wykonać serię 4 zabiegów co 3 tygodnie.

Zadzwoń : 785 170 871

Cennik

Osocze, owłosiona skóra głowy

500 zł

Osocze, lub fibryna: okolica oczu

500 zł

Osocze, lub fibryna: 1 ampułka

500 zł

Osocze, lub fibryna: 2 ampułki

750 zł

Osocze, lub fibryna: 3 ampułki

1000 zł

Osocze, lub fibryna: 4 ampułki

1200 zł

Nie czekaj i umów konsultację!

Przeprowadzę Cię przez cały proces i w pełni przygotuję do zabiegu. Umów konsultację już dziś i razem opracujmy Twój plan leczenia.

Umów konsultację

MediWell Beauty

ul. Kamionkowska 41/3
03-812 Warszawa, Praga Południe

Rejestracja

+48 785 17 08 71
recepcja@mediwell-beauty.pl

Godziny pracy

pon. – piąt. 10:00 – 19:00
sob. 10:00 – 13:00

MediWell Beauty

ul. Kamionkowska 41/3,            03-812 Warszawa

Kontakt 785 17 08 71