Modelowanie brody Warszawa (kwasem hialuronowym)

Modelowanie brody kwasem hialuronowym przywraca właściwe proporcie twarzy!

Zadzwoń na recepcję: 785 170 871

Co to jest modelowanie brody?

W każdym społeczeństwie istnieją kanony kobiecej urody do których dążymy. Broda u kobiety powinna być trójkątna, zwężać się ku dołowi, męski ideał brody to broda kwadratowa, szeroka.

W naszym społeczeństwie jest nadal wiele wad zgryzu, to one głównie deformują wygląd podbródka, odpowiadają za cofnięcie brody. Część z tych wad jest korygowana ortodontycznie, część chirurgicznie. Jednak wielu pacjentów wybiera medycynę estetyczną, ze względu na szybki i nieiwazyjny efekt.

Podane kwasu hialuronowego w brodę pozwala na uzyskanie szybkiego efektu powiększenia brody, w ten sposób możemy skorygować jej kształt, wysunąć ją do przodu. Ważne, aby przed zabiegiem przedyskutować z pacjentem jego oczekiwania, poinformować go o efektach zabiegu, i nie przesadzić z ilością podawanego produktu.

wypelnienie brody
plastyka powiek
plastyka powiek

Jakie są wskazania do modelowania brody?

Wypełnienie brody kwasem hialuronowym to zabieg dla osób z wadami zgryzu, małą, lub cofniętą bródką. Przywraca on właściwe proporcje twarzy, maskuje wady zgryzu. Innym powodem do modelowania brody jest chęć pozbycia się dołka w brodzie, przeszkadza on wielu Panom w trakcie golenia. Kwasem hialuronowym możemy też modelować kształt brody, sprawić by była bardziej spiczasta u kobiet, lub bardziej męska i kwadratowa u Pnów (zgodnie ze standrardami Disney’a wszyscy prawdziwi mężczyźni mają kwadratowe, mocno zarysowane brody))).

Jak wygląda zabieg modelowania brody?

Zabieg wypełnienia brody jest prosty, szybki i niebolesny dla pacjenta. Lekarz przeprowadza zabieg igłą, wykonując kilka nakłuć brody, w zależności od jej aktualnego kształtu, i planowanych efektów zabiegu. Zwykle 1 ml kwasu hialuronowego wystarczy, aby w pełni wymodelować brodę. W naszym gabiencie do modelowania brody wykorzystujemy gęsty kwas hialuronowy, aby efekt utrzymał się około półtora roku po zabiegu.

Pielęgnacja brody po zabiegu modelowania, Warszawa

Po zabiegu wypełnienia brody nie ma jakiś szczególnych zaleceń. Standardowo zalecamy pacjentom utrzymanie higieny danego obszaru przez 3 dni, stosowanie preparatów dezynfekujących skórę brody 3x dziennie. Unikanie makijażu przez 3 dni (aby nie wprowadzić do brody bakterii z fluidu, czy kolorowych kosmetyków). Brodę należy smarować kremem pozabiegowym zleconym przez lekarza.

Powikłania po modelowaniu brody kwasem hialuronowym, broda jak kamień

Po każdym kwasie hialuronowym mogą się pojawić powikłania, także po wypełnieniu brody. Niedawno zgłosiła się do mnie pacjentka, która miała wypełnianą brodę w gabiencie kosmetycznym. Nie wiem jaki produkt był podany, jednak pacjentka zgłosiła się na wizytę z obrzękniętą, twardą i zaczerwienioną brodą. towarzyszył temu ból i podwyższona temperatura ciała. W badaniu wyczywalny był objaw chełbotania, który świadczy o wystąpieniu ropnia. Jest to jedno z najgorszych, poza martiwca tkanek powikłanie po kwasie hialuronowym. Wymaga leczenia antybiotykami i lekami sterydowymi, leczenie trwa 6-8 tygodni. Piszę o tym, aby uczulić Was na rodzaj podawanego kwasu hialuronowego, warunki w jakich był wstrzykiwany. Oczywiście powikłanie może zdarzyć się zawsze i każdemu, ale należy być krytycznym wybierając gabient estetyczny.

Zadzwoń : 785 170 871

Cennik

Wypełnienie brody, kwas hialuronowy, 1 ml

1000 zł

Wypełnienie brody, kwas hialuronowy, 2 ml

2000 zł

Wypełnienie brody, Radiesse 1,5 ml

1650 zł

Nie czekaj i umów konsultację!

Przeprowadzę Cię przez cały proces i w pełni przygotuję do zabiegu. Umów konsultację już dziś i razem opracujmy Twój plan leczenia.

Umów konsultację

MediWell Beauty

ul. Kamionkowska 41/3
03-812 Warszawa, Praga Południe

Rejestracja

+48 785 17 08 71
recepcja@mediwell-beauty.pl

Godziny pracy

pon. – piąt. 10:00 – 19:00
sob. 10:00 – 13:00

MediWell Beauty

ul. Kamionkowska 41/3,            03-812 Warszawa

Kontakt 785 17 08 71