Lipoliza iniekcyjna podbródka, brzucha - Warszawa

Popraw swój wygląd, pozbądź się zbędnego tłuszczu!

Zadzwoń: 785 170 871

Czy lipoliza iniekcyjna naprawdę działa?

Lipoliza iniekcyjna to zabieg, który w sposób szybki i małoinwazyjny pozwala usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej np. z podbródka czy brzucha. Stosujemy ją głównie to rozpuszczania tkanki tłuszczowej w okolicy podbródka, chomików, rozpuszczania tłuszczu na brzuchu, w okolicy ud, kolan.

Wstrzykiwany preparat powoduje uszkodzenie ścian komórek tłuszczowych, powodując ich rozpad. Uwolnione z komórek tłuszcze są metabolizowane i wydalane przez wątrobę i nerki. Lipoliza iniekcyjna to zabieg przeznaczony dla osób z niewielkim nadmiarem tkanki tłuszczowej, lokalnymi jej depozytami, nie jest to zabieg który służy do odchudzania. Decydując się na zabieg lipolizy iniekcyjnej, warto ograniczyć podaż węglowodanów, efekty zabiegu będą szybsze.

Lipoliza iniekcyjna podbródka
Lipoliza iniekcyjna brzucha
Lipoliza iniekcyjna podbródka Warszawa

Jakie są wskazania do zabiegu lipolizy iniekcyjnej podbródka, brzucha, "chomików"?

Lipoliza iniekcyjna jest zabiegiem wykonywanym w gabinetach medycyny estetycznej do usuwania miejscowych otłuszczeń w okolicy podbródka, brody. Rozpuszczamy w ten sposób nadmiar tkanki tłuszczowej w „chomikach”, niekiedy na karku, w piśmiennictwie nazywane jest to „wdowim garbem”Często zabieg ten wykonujemy u Pań po ciąży, porodzie (u których widoczna jest niewielka ilość tłuszczu w dolnej części brzuch, czy nad blizną po cięciu cesarskim). Wiele pacjentek zgłasza się do nas w celu rozpuszczenia nadmiaru tłuszczu w okolicy bioder, na udach, w okolicy podpośladkowej, czy nad kolanami. Często są to okolice, z których nie da się usunąć tkanki tłuszczowej mimo intensywnych ćwiczeń, np. z wzgórka łonowego.

Jak wygląda zabieg lipolizy iniekcyjnej podbródka, brzucha?

Zabieg lipolizy iniekcyjnej, w MediWell Beauty, w Warszawie jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowymPacjent nie musi się do niego przygotowywać. Preparat do zabiegu jest wymieszany z substancją znieczulającą, jego wstrzykiwanie nie boli. Po zabiegu pacjent może odczuwać delikatne mrowienie, drętwienie ostrzykiwanej okolicy. Kilka godzin po zabiegu mogą się pojawić siniaki, jest to naturalne następstwo pozabiegowe. W trakcie zabiegu lipolizy uszkadzane są komórki tłuszczowe, dlatego typowym następstwem pozabiegowym jest stan zapalny w miejscu podania produktu. Stan zapalny, obrzęk, niewielki ból mogą utrzymywać się do kilku dni po zabiegu. Zalecamy wykonanie 3-4 zabiegów co 3 tygodnie.

Jakie są zalecenia po zabiegu lipolizy iniekcyjnej podbródka, brzucha?

Po zabiegu lipolizy iniekcyjnej, pacjent może odczuwać przez kilka dni bolesność w miejscu podania preparatu. Zalecamy masaż danej okolicy, kilka razy dziennie. Można także stosować masaż bańką chińską, czy skorzystać z masaży limfatycznych, które przyspieszają usuwanie tłuszczu z komórek

Drugi podbródek, chomiki, rozpuszczanie tłuszczu

Z wiekiem nasza skóra traci jędrność, w okolicy podbródka, na linii żuchwy odkłada się tkanka tłuszczowa, której nie możemy się pozbyćNie da się wyćwiczyć tej okolicy, jedynym rozwiązaniem jest rozpuszczenie tkanki tłuszczowej, metodą lipolizy iniekcyjnej, lub liposukcja chirurgiczna. Jeżeli zdecydujecie się na zabieg lipolizy iniekcyjnej podbródka, brzucha czy „chomików” należy wykonać 3 zabiegi co 3 tygodnie.

Lipoliza iniekcyjna brzucha, rozpuszczanie tłuszczu z brzucha

U kobiet po porodach bardzo często odkłada się tkanka tłuszczowa w dolnej części brzucha, tzw. dolna oponka. Jest ona podatna na rozpuszczanie, na zabieg lipolizy iniekcyjnej brzucha. Zwykle podajemy tam 2 ampułki preparatu do lipolizy, efekty widoczne są już po 2 zabiegach.

W zależności od ilości tkanki tłuszczowej zalecam wykonanie 4 zabiegów co 3 tygodnie. Zabieg ostrzykiwania brzucha nie jest bolesny, jednak po zabiegu przez tydzień pacjentki skarżą się na ból, obrzęk, na brzuchu występują siniaki. To naturalna konsekwencja zabiegu, w trakcie procesu zapalnego uszkadzanie są komórki tłuszczowe i eliminowane z organizmu.

Lipoliza iniekcyjna ud, rozpuszczanie tłuszczu na udach

U niektórych kobiet z wiekiem zwiększa się objętość ud, tyje głównie wewnętrzna strona ud. Uda robią się ciastowate, ocierają się o siebie. Jedną z metod pozbycia się tłuszczu w tej okolicy jest podanie tam substancji rozpuszczającej tkankę tłuszczową. Zwykle podajemy około 3 ampułek, jednak ilość podanego produktu zależy od wielkości uda. Produkt uszkadza ściany komórek tłuszczowych, ulegają one rozpadowi, zmniejsza się obwód uda. Jeżeli pacjenta może sobie na to pozwolić warto połączyć lipolizę ud z masażem limfatycznym, lub endermologią, przyspiesza to eliminacje uszkodzonych komórek tłuszczowych. Oczywiście po zabiegu na udach będą siniaki, trzeba o tym pamiętać.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu rozpuszcznia tłuszczu?

Lipoliza iniekcyjna podbródka, brzucha czy „chomików” nie jest zabiegiem dla każdego. Za pomocą tego zabiegu nie leczymy dużej otyłości (w tym przypadku dużo lepsze jest chirurgiczne zmniejszenie żołądka). Zabiegu tego nie stosujemy u osób chorujących na nerki, czy na choroby wątroby. Nie stosujemy jej u osób z cukrzycą, zarówno typu 1, jak i typu 2.

Zadzwoń : 785 170 871

Cennik

Aqualyx, podbródek

400 zł

Aqualyx, chomiki, obie strony

400 zł

 Aqualyx, podbródek + chomiki

650 zł

Aqualyx, kolana (2 amp)

800 zł

Aqualyx, boczki (2 amp)

800 zł

Aqualyx, biodra (3 amp)

1000 zł

Aqualyx, brzuch (3 amp)

1000 zł

Nie czekaj i umów konsultację!

Przeprowadzę Cię przez cały proces i w pełni przygotuję do zabiegu. Umów konsultację już dziś i razem opracujmy Twój plan leczenia.

Umów konsultację

MediWell Beauty

ul. Kamionkowska 41/3
03-812 Warszawa, Praga Południe

Rejestracja

+48 785 17 08 71
recepcja@mediwell-beauty.pl

Godziny pracy

pon. – piąt. 10:00 – 19:00
sob. 10:00 – 13:00

MediWell Beauty

ul. Kamionkowska 41/3,            03-812 Warszawa

Kontakt 785 17 08 71