Laserowe usuwanie punktów rubinowych

Lasery w medycynie estetycznej

Laserowe usuwanie punktów rubinowych

Punkty rubinowe to inaczej naczyniaki starcze. Powstają one w wyniku starzenia się skóry. Często pojawiają się na skórze jako wynik fotouszkodzenia skóry przez promienie słoneczne. U kobiet punktu rubinowe mogą sie pojawić w wyniku zmian hormonalnych, które mają miejsce w czasie ciąży, karmienia piersią, czy okresie menopauzy. Punkty rubinowe lokalizują się głównie w okolicy dekoltu, ramion i pleców. Są to łagodne zmiany skórne, średnicy kilku milimetrów. Naczyniaki rubinowe nie rozrastają się, nie krwawią, nie mają tendencji do złośliwości, to jedynie defekt estetyczny na skórze. Wiele Pań zgłasza się do naszego gabientu medycyny estetycznej, w Warszawie aby usunąć je laserowo, lub za pomocą elektrokoagulacji. 

Na czym polega laserowe usuwanie punktów rubionowych?

W gabiencie estetycznym, MediWell Beauty Warszawa preferujemy laserowe usuwanie naczyniaków rubinowych. Wybieramy laser frakcyjny, lub laser naczyniowy, ponieważ oba lasery powodują natychmiastowe zamknięcie się zmiany. W miejscu działania lasera pojawia się strupek, który opdada po kilku dniach, nie zostawiając śladu naszej ingerencji. W większości przypadków zabieg jest przeprowadzany bez znieczulenia, nie ma takiej potrzeby. Jeżeli pacjent jest bardzo wrażliwy możemy zastosować krem znieczulający. Punkt rubinowe usunięte z jednego miejsca nie pojawiają się tam ponownie, jeżeli jednak skóra ma tendencje do pekania, tworzenia naczyniaków istnieje prawdopodobieństwo że punktu rubinowe pojawią się w innym miejscu na skórze.

Ile kosztuje laserowe usuwanie punktów rubinowych?

Aktualna cena zabiegu podana jest tutaj. Cena zależy od ilości usuwanych zmian.

Nie czekaj i umów konsultację!

Przeprowadzę Cię przez cały proces i w pełni przygotuję do zabiegu. Umów konsultację już dziś i razem opracujmy Twój plan leczenia.
Umów konsultację

MediWell Beauty

ul. Kamionkowska 41/3
03-812 Warszawa, Praga Południe

Rejestracja

+48 785 17 08 71
recepcja@mediwell-beauty.pl

Godziny pracy

pon. – piąt. 10:00 – 19:00
sob. 10:00 – 13:00

MediWell Beauty

ul. Kamionkowska 41/3,  03-812 Warszawa

U

Przydatne linki