O nas:

MediWell Beauty to niewielki gabinet medycyny estetycznej, który powstał w 2013 roku.  Serce firmy znajduje się na warszawskiej Pradze, gdzie spędzam większość czasu.  Raz w miesiącu pracuję w Dublinie, obsługując Panie różnych narodowości, sprawia mi to dużą przyjemność.

MediWell Beauty to miejsce, gdzie sama wykonuję zabiegi, panuje tu cisza i spokój. Nie znajdziecie u mnie pogoni za sezonowymi trendami, a świadome dbanie o urodę i modelowanie twarzy. Staram się usuwać objawy starzenia się skóry nie zmieniając wyglądu pacjentek. Nie znajdziecie u mnie akcji rabatowych, walki o klienta ceną, ponieważ chcę aby pacjentki wybierały mnie ze względu na moje umiejętności i osobowość, i wracały do mnie przez lata. Dbam o jakość i bezpieczeństwo podawanych Wam produktów. Produkty na których pracuję np. Teosyal, czy Nuceofil firmy Cromy są produktami z górnej półki. Dlatego też ich cena jest nieco wyższa niż zwykłego kwasu hialuronowego dostępnego na rynku. 

Moje kwalifikacje są następujące: jestem lekarzem, studia medyczne skończyłam w roku 1996 w Lublinie. W roku 1999 obroniłam pracę doktorską z zakresu ginekologii i położnictwa pt.: „Ocena statusu antyoksydacyjnego w ciążach preeklamptycznych”. W tym czasie pracowałam na oddziale ginekologii i położnictwa.  Następnie kilka lat przepracowałam na oddziale chorób wewnętrznych  (był to tzw.: chichot losu).  Zajmowałam się również badaniami nad nowymi lekami, 10 lat przepracowałam jako Project Director koordynując badania wczesnych faz, badania I i II fazy.

W 2012 roku mój dentysta kazał mi się ustatkować i zająć medycyną estetyczną i jego rada była zbawienna. Po skonczeniu studiów podyplomowych z medycyny estetycznej w 2013 roku założyłam gabient estetyczny i tak powstało MediWell Beauty. Dzisiaj można powiedzieć, że firma jest firmą rodziną, mój mąż Przemek jest głosem recepcji i menadżerem całego gabinetu, zamawia produktu, pilnuje dostaw. Agnieszka jest za to fantastycznym głosem mediów społecznościowych, to ona dba o to aby nasz facebook i instagram oddawał ducha naszego gabientu.

Recepcja: tel: +48 785 17 08 71

recepcja@mediwell-beauty.pl

MediWell Beauty, dr Marta Skoczylas

ul. Kamionkowska 41/3, 03-812 Warszawa